Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
SİTE İÇİ ARAMA
Toplam : 689 kayıt mevcut.
Aydın Ticaret Odası Meclis ve Yönetim Kurulunun Yeni Başkanlarına Tebrik Ederiz

Aydın Ticaret Odasında gerçekleştirilen seçimlerinde Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Sayın Hakan ÜLKEN ve Meclis Başkanlığına seçilen Sayın Abdullah Sefa YÜKSEL'e tebrik eder, Sayın ÜLKEN ve Sayın YÜKSEL'e yeni görevlerinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Ramazan Ayınız Mübarek Olsun.

Dinimizce kutsal kabul edilen on bir ayın sultanı Ramazan ayı 09 Temmuz 2013 Salı günü başlayacak. Ramazan ayı boyunca tutulacak oruçla susuz kalmış ve aç insanların halini anlamaya, sabır ve şükretmenin, iyiliğin ve yardımseverliğin ve nefsine hakim olabilmenin güzelliğini bir kere daha anlamaya, yaşamaya çalışacağız.Ramazan ayında iftar saatinde ailenin tamamı sofrada bulunması istenir ve bazen iftar açmaya akrabalara gidilerek hal hatır sorulur. İftar saatleri aileyi birleştirdiği gibi iftar için yapılan akraba ziyaretleri ile de akrabaların gönülleri alınır. Ramazan ayında iftar saatinin güzelliği kadar sahura kalkmanın da ayrı bir güzelliği bulunmaktadır. Aslında ramazan ayında yaşadıklarımızı yaşamımız boyunca yaşamaya ve yaşatmaya çalışmamız gerekir. Bu vesile ile sabrın, nefsine hakim olmanın, iyiliğin ve yardımseverliğin yaşandığı on bir ayın sultanı Ramazan ayınız hayırlı ve mübarek olsun.

 

Yönetim Kurulu ...
Recep Gezinti'ye Başsağlığı Dileriz.

Egem Platormu Eş Başkanı Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği Başkanı ;Sayın Recep GEZİNTİ'nin yengesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Nazilli Belediyespor’u Tebrik Ederiz.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele etmekte olan Nazilli Belediyespor, Ziraat Türkiye Kupasında Torku Konyaspor’u 30 Ekim 2012 tarihinde oynanan maçta 3-0 mağlup ederek 4. tura çıktı. Nazilli Belediyesporun Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile teknik kadro ve futbolcularını bu başarısından dolayı tebrik eder, Nazilli Belediyespor’u Ziraat Türkiye Kupasında ve Spor Toto 2. Lig te başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Yeni Seçilen Milletvekillerimize Başarılar Dileriz.

12 Haziran 2011 Pazar günü yapılan Milletvekili seçimlerinde İlimizin yeni seçilen milletvekilleri belli oldu. Kesinleşmeyen seçim sonucuna göre oyların partilere göre dağılımı şu şekilde oluşmuştur. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) %38,15 oy, Adalet ve Kalkınma Partisi  (AKP) %35,47 oy, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) %18,19 oy, bağımsız adaylar %3,63 oy, Demokrat Parti (DP) %1,16 ve diğer partiler ise %3,41 oy almışlardır. Buna göre ilimizi TBMM’inde CHP 3 milletvekili ile, AKP 3 milletvekili ile MHP ise 1 milletvekili ile temsil edecektir.  Yeni seçilen milletvekillerimizi tebrik eder, seçim sonuçlarının Aydın’ımıza ve Türkiye’mize hayırlı olmasını dileriz. Yeni seçilen milletvekillerimiz şu isimlerden oluşmuştur. CHP'den Bülent TEZCAN, Prof.Dr. Metin Lütfi BAYDAR ve Osman AYDIN, AKP'den Mehmet ERDEM,  Semiha ÖĞÜŞ, Ali Güntekin KILINÇ, MHP'den ise  Ali UZUNIRMAK

...
Merhum Yaşar Köse İçin Mevlut Okutulacaktır.

Derneğimizin kurucu üyelerinden ve derneğimizin yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeliğinde bulunan hemşerimiz merhum Yaşar KÖSE’nin vefatının 40 ıncı günü dolayasıyla 10 Şubat 2014 Pazartesi günü akşamı Bahçelievler 7.Cadde’deki Bahçelievler Camiinde Yatsı Namazına müteakip ailesi tarafından Mevlut okutulacaktır. Katılmak isteyen hemşerilerimize duyurulur.

 

Yöneim Kurulu

...
Sayın Hülya Vardar'a Geçmiş Olsun.

Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR’ın eşi Sayın Hülya VARDAR ameliyat olmuştur. Sayın Hülya VARDAR’ın sağlık durumu iyi olup, hastanede istirahat etmektedir. Sayın VARDAR’a geçmiş olsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun.

Miraç Kandilinizi kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Geleneksel Aydınlılar Gecesi İçin Son Hatırlatma

Derneğimizce düzenlenen ve Gazi Üniversitesi Kültür Merkezinde 10.05.2013 Cuma günü gerçekleştirilecek olan “GELENEKSEL AYDINLILAR GECESİ” katılmak isteyen hemşerilerimizin en geç 8 Mayıs 2013 Çarşamba Günü akşamına kadar aşağıdaki listede iletişim bilgileri verilen Yönetim Kurulu Üyelerimize isimlerini ve katılacak oldukları sayıyı bildirmelerini organizasyon açısından önem arz etmektedir.Hemşerilerimiz arasındaki birlik ve beraberliği, yardımlaşma ve dayanışmayı artıracağını inandığımız bu güzel gecede hemşerilerimizi aramızda görmekten onur duyarız.

 

Yönetim Kurulu ...
Torun Sahibi Olan Nurhan-Fikret Can Çiftini Tebrik Ederiz.

Derneğmizin üyesi ve zeybek ekibi oyuncularından Nurhan - Fikret CAN çiftinin oğullarının bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. "Mustafa Kemal" ismini verdikleri bebeğin ve annenin sağlık durumları iyi olup, aramıza katılan "Mustafa Kemal"'e sağlıklı ve huzur dolu uzun bir yaşam diler torun sahibi olan Nurhan - Fikret Can çiftini tebrik ederiz.

 

Yönetim Kurulu

...
Türk Kadınlarının Dünya Kadınlar Gününü Kutlarız.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile Türk Kadınlarının Dünya Kadınlar Gününü kutlar, her platformda Türk Kadınlarının hak ettikleri yere gelmesini temenni ederiz.  Bu vesile ile kurtuluş savaşımızda büyük kahramanlıklar göstermiş Türk kadınlarını minnetle ve şükranla anarız. Ruhları şad, yattığı yerler cennet mekan olsun.

 

Yönetim Kurulu

...
Belediye Başkanlarımızı Tebrik Ederiz.

30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel yönetim seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen başta Büyükşehir Belediye Başkanı olmak üzere ilçe Belediye Başkanlarını tebrik eder, Başkanlarımıza Aydın’ımızı ve ilçelerimizi hak ettiği yere getireceğini inancıyla görevlerinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimizin Yakını İçin Kan O Rh- Kan İhtiyacı

Hemşerimiz Sayın Tolga Karabulut'un Medicana Hastanesinde bir yakını için Acil 0 RH (-) kana ihtiyaç vardır. Kan vermek isteyenler hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu

...
Cavit Öztürk'e Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin üyesi Avukat Sayın Cavit ÖZTÜRK’ün ablası hemşerimiz Avukat Sayın Halit ÖZTÜRK’ün halası, 18 Ocak 2014 tarihinde vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Hemşerimiz Esengül Civelek Yalova Valisi Olarak Atandı.

17 Ağustos tarihli Resmi gazetede yayımlanan vali atamalarına ilişkin karar ile Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı hemşerimiz Sayın Esengül CİVELEK, Yalova Valisi olarak atanmıştır. Yalova Valisi hemşerimiz Sayın Esengül CİVELEK'e yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Hakkari'deki Hain Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz.

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde bölücü terör örgütü mensupları ile girilen çatışmalar sonucunda 7 askerimizin şehit olduğu, 11 askerimizin ise yaralandığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Terörü bir kez daha nefretle ve şiddetle kınıyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli aileleri ve Türk Milletine başsağlığı ve sabır yaralılara acil şifalar dileriz.

Yönetim Kurulu

...
Sayın Ebru Yüksel'i Tebrik Ederiz.

Hacettepe Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın Ebru YÜKSEL Türk Hava Kurumu Üniversitesi İşletme Bölümüne Bölüm Başkanı olarak atanmıştır. Sayın YÜKSEL’i tebrik eder, hemşerimizi yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

Gerçek boyutta görmek için tıklayınız...

 

Kurtuluş savaşımızın son adımları olan 30 Ağustos Zaferinin 89 yılı dolayısı ile Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarız. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 19 Mayıs 1919 da Samsun’a ayak basması ile başlayan Kurtuluş Mücadelesi, 30 Ağustos’ta Türk Milletinin zaferi ile kazanılan Büyük Taarruzun ardından Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasıyla sonuçlanmıştır. devamı için tıklayınız.

...
Aydınmızın Kurtuluş Günleri Kutlu Olsun

Milli mücadelenin en yoğun şekilde gerçekleştiği Aydın’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 89. yıl dönümü dolayısı ile vatandaşlarımızın kurtuluş bayramını kutlarız. Birinci Dünya Savaşı sonrası 15 Mayıs 1919 tarihinde İzmir’e Yunan kuvvetlerinin ayak basması ile başlayan bölgemizdeki Yunan işgali Sakarya'ya kadar ilerlemiş ve dünyanın gözleri önünde çoluk çocuk, genç yaşlı demeden insanımız katledilmiş, çeşitli işkencelere maruz bırakılmış, evlerini yakılıp yıkılmıştır. Yunanlıların İzmir'i işgal günlerinde Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’da yaktığı bağımsızlık ateşi dalga dalga tüm Anadolu’ya yayılmış, Sivas ve Erzurum Kongreleri ile geri dönülemez bir yola girilmiştir. Ege Bölgesinde ise İzmir’de sıkılan ilk kurşun ile neye uğradığını şaşıran Yunan kuvvetleri, Yörük Ali ve ekibinin Malgaç baskını ile bu yurdun kolay kolay teslim alınamayacağını anlamışlardır. Aynı zamanda Malgaç baskını ile devamı için tıklayınız.

...
Sayın İlhan Öztürk'e Geçmiş Olsun.

Türk Telekom Genel Müdürlüğünden emekli olan hemşerimiz Sayın İlhan ÖZTÜRK'ün kayınpederi rahatsızlanmış olup Kayseri Devlet Hastanesinde yoğun bakım ünitesinde yatmaktadır. Hemşerimizin kayınpederine geçmiş olsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Yeni Yönetim Kurulu Görev Dağılım Yapıldı.

Genel Kurul Toplantısından sonra yapılan Yeni Yönetim Kurulumuz toplanarak görev dağılımı yaptı. Genel Başkanlığa yeninden Sayın Ender VARDAR seçildi. Diğer üyelerimizin görev dağılımı şu şekilde oluştu.

 

Yönetim Kurulu

...
Umay - Alper Çiftine Mutluluklar Dileriz.

Zeybek ekibimizin oyuncularından Sayın Alper Nazmi YÜKSEL ile Sayın Umay TOTUK 18 Eylül 2011 pazar günü Vedat Dolakay nikah solununda yapılan törenle dünya evine girmiştir. Yaşamlarını birleştiren zeybek ekibimizin oyuncularına ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
2011-2012 Eğitim ve Öğretim Yılı Başladı.

İlköğretim ve liselerde yaklaşık 15 milyon öğrencinin öğrenim göreceği ve 670 bin öğretmenin görev aldığı 2011-2012 yılı eğitim ve öğretim yılı başladı. Üç aylık bir aradan sonra 19 Eylül Pazartesi günü başlayan eğitim 08 Haziran 2012 Cuma ünü sona erecek. Eğitim ve öğretim yılı içinde öğrencilerimizin en iyi şekilde yetiştirilebilmeleri için öğretmenlerimize ve ailelerimize önemli görevler düşmektedir. Ülkemizin çağdaş ülkeler seviyesinde yerini alabilmesi için öğrencilerimizin ülkesini seven, kendine güvenen, ezberci olmayan, araştırmacı ve sorgulayıcı bir anlayışla yetiştirilmesi gerekmektedir. Bu anlayışla yetişen öğrencilerimizin ileride görev aldığı her alanda Türkiye'mizin gelişmesine daha büyük katkı yapacağı açıktır.Bu düşüncelerle yeni eğitim ve öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, ailelere ve tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Olağan Genel Kurulumuz Yapıldı.

Derneğimizin www.efeler.org isimli internet sitesinde, 26 Aralık 2013 tarihli Anayurt Gazetesinde ve derneğimizde mail adresleri bulunan üyelerimize mail yoluyla ilan ederek ayrıca üyelerimize telefonla arayarak duyurduğumuz Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı, 19.01.2014 tarihinde Selanik 2. Cad. Meşrutiyet / Kızılay / Ankara adresindeki Hayal Cafe’de gerçekleştirildi. Olağan Genel Kurul Toplantısı, saat 14:00'de Genel Başkan Sayın Ender VARDAR'ın açılış konuşması ile başladı. Sayın VARDAR konuşmasında hemşerilerimizle güzel bir günde derneğimizin Genel Kurul toplantısında birada olmaktan mutlu olduğunu ifade etti ve zamanını derneğimize ayırıp Genel Kurul toplantısına gelen üyelerimize teşekkür etti. Ayrıca Sayın Başkan konuşmasında başta derneğimizin kurucularından ve Sayın Metin KARAMENDERES, Sayın Necip ERBİL, Sayın Cihat ANCIN ve yakın zamanda aramızdan ayrılan Sayın Yaşar KÖSE olmak üzere ebediyete intikal eden dernek üyelerimizi saygıyla ve rahmetle andığını ifade etti. Sayın Başkan konuşmasının devamında Genel Kurulumuzdan dolayı, TBMM Eski Başkanı Sayın İsmet SEZGİN, Eski Bakanlarımız Sayın Nahit MENTEŞE, Sayın Cengiz ALTINKAYA ve Sayın Yüksel YALOVA, Aydın Milletvekilleri Sayın Mehmet ERDEM, Sayın Ali Gültekin KILINÇ, ve Sayın Ali UZUNIRMAK, telgraf göndererek ve telefonla yönetim kurulunu arayarak genel kurulun hayırlı olması temennisinde bulundular. Açılış konuşmasının ardından yeterli çoğunluk sağlandığından Genel Kurul toplantısı gündemine geçilerek büyük önder ATATÜRK, aziz şehitlerimiz ve vefat eden derneğimizin kurucu üyeleri için saygı duruşunda devamı için tıklayınız>>>>>>>

 

Yönetim Kurulu

...
Yeni Seçilen Milletvekillerimizi Ziyaret Ettik.

Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR başkanlığında yönetim kurulu üyelerimizden oluşan bir heyet 29.06.2011 Çarşamba günü milletvekillerimizi makamlarında ziyaret etti. Yönetim kurulumuzda oluşan heyet, ziyaret sırasında yeni dönem milletvekillerimizin yapacak oldukları çalışmaların Türkiye’miz ve Aydın’ımız için hayırlı geçmesi dileklerinde bulundu ve derneğimize bir görev düştüğünde her zaman milletvekillerimizin yanında olacağımızı ifade etti. Heyet ayrıca önümüzdeki günlerde tüm milletvekillerimizi derneğimizde ağırlamak istediğini ifade etti. Milletvekillerimiz ise derneğin çalışmalarını takip ettiklerini, derneğimizi ziyaret etmek istediklerini ve yapılan faaliyetlere destek vereceklerini ifade etiler.

...
Aydın'ımızın Yeni Valisi Sayın Kerem AL oldu.

17 Ağustos tarihli Resmi gazetede yayımlanan vali atamalarına ilişkin karar ile Aydın Valiliğine Bayburt Valisi Sayın Kerem AL atanmıştır. Eski Valimiz Sayın Hüseyin Avni ÇOŞ ise Adana Valiliğine atanmıştır. Yeni Valimiz Sayın Kerem AL'ın ilimize yararlı hizmetler vereceği düşüncesiyle yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Alper-Umay Yüksel Çiftini Tebrik Ederiz.

Derneğmizin üyesi ve zeybek ekibi oyuncularından Sayın Alper YÜKSEL ile Umay YÜKSEL çiftinin kız çocukları dünyaya gelmiştir. "BELİZ" ismini verdikleri bebeğin ve annenin sağlık durumları iyi olup, aramıza katılan "BELİZ"'e sağlıklı ve huzur dolu uzun bir yaşam dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Aydınlılar Türk Sanat Müziği Koro Gösterisine Davet

Ankara’da yaşayan Aydınlıların oluşturmuş olduğu Özben (SEZGİN) ERÖK başkanlığında ve TRT ses sanatçılarından Ertuğrul SEVİNDİK’in şefliğindeki Aydınlılar Türk Sanat Müziği Korosu 06.06.2011 Pazartesi günü Kültür ve Turizm Bakanlığı DÖSİM Kültür Merkezi 75. yıl Tiyatro salonunda gösterisi sunacaktır. Derneğimizin Gençlik Komitesi Zeybek ekibinin de iki zeybek oyunu ile oyun sergileyeceği gösteri saat 20:00’de başlayacak olup, İzmirin Kavakları, Şu İzmir’den Amman, Şu Dalmadan Geçtin mi, Harmandalı Zeybeği, gibi bölgemiz türkülerinin yanı sıra Türk Sanat Müziğinin seçkin eserlerini seslendirecektir. Aydınlılar Türk Sanat Müziği Konserine tüm hemşerilerimiz davetlidir.

...
Kadir Geceniz ve Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.

Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı kutlar, sevdiklerimizle sağlıklı ve huzur dolu bayramlar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimiz Sayın Kemalettin BALKU'yu Tebrik Ederiz

TEİAŞ Genel Müdürlüğünde İşletme Müdür Yardımcısı (teknik) olarak görev yapmakta olan aynı zamanda TEİAŞ Spor Kulübü Asbaşkanı olan Milli güreşci derneğimizin üyesi hemşerimiz Sayın Kemalettin BALKU, Cimnastik Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiştir. Hemşehrimiz Sayın Kemalettin BALKU'yu tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Denetçi Yardımcılığı Sınav Duyurusu.

Ekonomi Bakanlığında görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın Mehmet EKİZOĞLU’nun derneğimizin mail adresine gönderdiği Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Denetçi Uzman Yardımcılığı Sınav Duyurusunu hemşerilerimizin bilgisine sunuyoruz. Denetçi Yardımcılığı Sınav Duyurusu ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır. Söz konusu sınava katılmak isteyen hemşerilerimize duyurulur. detaylar için tıklayınız.

 

Yönetim Kurulu 

...
Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygıyla Anarız.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 74. yılında rahmetle, saygıyla ve minnetle anıyoruz.

Gerçek boyutta görmek için tıklayınız...

...
Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Alımı Duyurusu

Ankara İsuzi Servisinde görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın Süleyman ÖZDEMİR’in derneğimizin mail adresine gönderdiği Emniyet Genel Müdürlüğü Merkez ve Taşra Teşkilatlarına Alınacak Kadrolu Personel İlanına İlişkin Duyurusunu hemşerilerimizin bilgisine sunuyorum. Bahsi geçen personel alımına ile ilgili bilgiler aşağıda yer almakta olup, ilgilenen hemşerilerimize duyurulur. detaylar için tıklayınız.

 

Yönetim Kurulu

...
Uzun Yaşamın Sırrı: Nazilli

Nazilli Kaymakamlığı, Nazilli Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesinin birlikte gerçekleştirdiği Uzun Yaşamın Sırrı Nazilli konulu araştırma sonuçları 07 Kasım 2012 tarihinde İstanbul Çırağan Otelte yapılan toplantıda anlatıldı. Toplantıya Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR’ın yanısıra Bilim Kurulu mensupları Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr. İsmail TUFAN, Avusturyalı bilim adamı Sayın Prof.Dr. Terence SEEDSMAN,  Sağlık Eski Bakanı Sayın Osman DURMUŞ, Aydın Milletvekili Sayın Ali UZUNIRMAK, Nazilli Kaymakamı Sayın Mehmet OKUR, Nazilli Belediye Başkanı Sayın Haluk ALICIK, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Tacettin PİRİNÇ ve sivil toplum örgütleri katıldı. Toplantıda gerçekleştirilen araştırma raporunun sonuçlarını Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr. İsmail TUFAN açıklandı. Sayın TUFAN Nazilli Yaşlılık Araştırması raporu ile ilgili yaptığı açıklamada, çalışmanın 4 yıl sürdüğünü, son 30 yılını Nazilli’de geçiren  ve üç nesildir Nazilli’de yaşayan 60 yaş üstü 10 bir kişi ile görüştüklerini, bu kişilerin yaşayışlarını devamı için tıklayınız >>>>

...
Tapu ve Kadastro Personel Alımı Duyurusu

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne, Tapu Branşı için 25, Teknik Branş için 10 olmak üzere toplam 35 Tapu ve Kadastro Uzman Yardımcısı ile 20 Müfettiş Yardımcısı alınacaktır. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı ile Tapu ve Kadastro Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı ile ilgili bilgiler ekteki linkte yer almaktadır. İlgilenen hemşerilerimize duyurulur.

 

Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı için tıklayınız: http://web.tkgm.gov.tr/tkgm/index.php?page=haberler&Id=6206

 

Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı için tıklayınız: http://web.tkgm.gov.tr/tkgm/index.php?page=haberler&Id=6181 

 

Yönetim Kurulu

...
Berat Kandiliniz Kutlu Olsun.

Berat Kandilinizi kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın İsa Özbilen'e Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin üyesi Sayın İsa ÖZBİLEN'in kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Nazilli Belediye Başkanı Sayın Haluk ALICIK Derneğimizi ziyaret etti.

Nazilli Belediye Başkanı Sayın Haluk ALICIK 03 Kasım 2012 Cumartesi günü saat 16:00 da derneğimizi ziyaret etti. Sayın Belediye Başkanını Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR ve yönetim kurulu üyelerimizin yanı sıra üniversiteli öğrencilerimiz karşıladı. Belediye Başkanı Sayın ALICIK, akşam yemeğinde dernek yöneticilerimiz ve örnecilerimizle birlikte oldu. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında, Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR yaptığı konuşmada, derneğmizin kuruluşu ve etkinlikleri hakkında bilgi verdi. Sayın VARDAR konuşmasında, derneğimizin Ankara’da hemşerilerimiz için yuva olmaya çalıştığını, yapmış olduğu etkinliklerle hemşerilerimiz arasındaki birlik ve beraberliği artırmaya, Aydın’ımızı Ankara’da en iyi şekilde tanıtmaya, kültürümüzü yaşamaya, yaşatmaya ve tanıtmaya, ilimizin ve bölgemizin sorunlarına çözüm yolları bulmaya ve Aydın Ankara arasında köprü olmaya, öğrencilerimizin burs ve barınma ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını devamı için tıklayınız

...
Van Başkale’deki Hain Saldırıyı Lanetliyoruz.

Türkiye’mizin birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik Van’ın Başkale ilçesinde güvenlik güçlerine yapılan menfur saldırı sonucunda 3 askerimizi şehit eden terör örgütüne ve yandaşlarını lanetliyoruz. Devletimizin en çok huzura ihtiyacı olduğu bu dönemde sinsice yapılmış bu saldırı, aciz insanların yaptığı kahpe bir saldırıdır. Türk Milletinin birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik bu ve benzeri saldırıyı gerçekleştirenler bu emellerine ulaşamayacakladır. Buna Yüce Türk Milleti müsaade etmeyecektir. Hain saldırıda şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve Türk Milletine başsağlığı yaralılara acil şifalar dileriz. Ne Mutlu Türküm Diyene

 

Yönetim Kurulu

...
Haydi Maça!. Nazilli Belediyespor'u Yanlız bırakmayalım

23 Mayıs 2011 Pazartesi günü saat 17:00’de Ankara 19 Mayıs Stadyumunda NAZİLLİ BELEDİYESPOR – LÜLEBURGAZSPOR arasında 2. lige yükselme play-off maçı oynanacaktır. NAZİLLİ BELEDİYESPORUN maçı kazanması durumunda Bursa Nilüferspor – Ünyespor maçının galibi ile 26 Mayıs 2011 Cuma günü saat 19:00’da yine Ankara 19 Mayıs Stadyumunda 2.lige yükselme final maçı oynayacaktır. Nazilli Belediyespor’umuzu bu önemli maçlarında yalnız bırakmayacağınız inancıyla tüm hemşerilerimizi maça bekliyoruz.

 

Yönetim Kurulu

...
 Sayfalar : « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »
Çanakkale Destanı Konulu Panel Yapıldı.
Sporcularımız Türkiye 4 üncüsü ve 8 incisi Oldu.
Dünya Kadınlar Günü Dernekte Kutlandı.
Süper İncir Filmini Pazar Günü Hemşerilerimizle birlikte İzledik.
Geleneksel Aydınlılar Gecesi Yapıldı 10.05.2013.


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA