Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
SİTE İÇİ ARAMA
Toplam : 777 kayıt mevcut.
Hemşerimiz Sayın Cevat Yazgılı'yı Tebrik Ederiz.

Çineli hemşerimiz Tuğgeneral Sayın Cevat YAZGILI, Yüksek Askeri Şura Kararınca Hava Pilot Tümgeneralliğe terfi etmiş ve Eskişehir Hava İkmal Bakım Merkez Komutanı olmuştur. Hemşerimiz Tümgeneral Sayın Cevat YAZGILI’yı tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Merhum Özer SEZGİN Defnedildi.

TBMM Eski Başkanı Sayın İsmet SEZGİN ve Aydınlılar Türk Sanat Müziği Korosu Başkanı Sayın Özben ERKÖK’ün kardeşi olan merhum Özer SEZGİN’in cenazesi 01.08.2012 Çarşamba günü kılınan ikindi namazından sonra Cebeci asri mezarlığına defnedildi. Cenazeye SEZGİN ailesinin yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ, TBMM Eski Başkanı Sayın Hikmet ÇETİN, Eski Bakanlar Sayın Cengiz ALTINKAYA, Sayın Yüksel YALOVA, Sayın Atilla KOÇ, Sayın Ufuk SÖYLEMEZ, Sayın Yaşar TOPÇU, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Sayın Bülent TEZCAN, Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin UYSAL, Aydın Eski Milletvekili Sayın Mustafa Kemal YILMAZ, Ankara Eski Milletvekili Sayın Faruk DEMİR, Demokrat Türkiye Partisi Eski Genel Başkanı Sayın Mehmet Ali BAYAR, Kültür ve Turizm Bakanı Müsteşarı Sayın Özgür ÖZASLAN Dernek Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sayın Hulusi AKŞİT, Başkanımız Sayın Ender VARDAR ve yönetim kurulu üyeleri devamı için tıklayınız.

...
Egeliler İftar Yemeği Duyurusu

Ege Bölgsini oluşturan İllerin Ankara’da faaliyet gösteren dernek ve vakıfların bir araya gelerek oluşturduğu ve Dönem Başkanlığını Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneğinin yürütmekte olduğu EGEM Platformunca Yenimahalle Belediyesinin ev sahipliğinde 11/08/2012 tarihinde Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Merkezi Düğün Salonunda Egeliler İftar Yemeği düzenlenecektir. Egeliler iftar yemeğine katılmak isteyen hemşerilerimizin 10/08/2012 tarihine kadar katılımla ilgili bilgileri aşağıdaki telefon ve mail adresine bildirmeleri gerekmektedir.Egeliler iftar yemeğine katılmak isteyen hemşerilerimize duyurulur. detaylar için tıklayınız.

...
EGEM Platformu Yeni Dönem İlk Toplantısını Yaptı.

EGEM Platformu yeni dönem ilk toplantısını, 01 Temmuz 2012 tarihinde Dönem Başkanlığını devralan Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği binasında yapıldı. Dönem Başkanı Sayın Ender VARDAR’ın başkanlığında gerçekleşen toplantı yaklaşık 3 saat sürdü. Toplantıda geçen dönemde yapılan faaliyetlerin genel bir değerlendirmesi yapıldı ve önümüzdeki günlerde yapılması planlan etkinlikler konuşuldu. Toplantıda; önümüzdeki günlerde yeni görevlere seçilen Egeli bürokrat ve parti yöneticilerine ziyaret edilmesi, EGEM Balosunun yapılması, EGEM Platformu Bülteninin çıkarılması, Federasyon kurulması, Egeliler İftar yemeği yapılması Ege İlleri 6. Tanıtım Sergisi ve Etkinliklerinin yapılması devamı için tıklayınız

...
Hemşerimiz Sayın Mehmet Ufuk ERDEN Uşak Valisi Oldu.

Kırşehir Valisi olarak görev yepmakta olan hemşerimiz Sayın Mehmet Ufuk ERDEN, Uşak Valisi olarak atanmıştır. Uşak Valisi Sayın Mehmet Ufuk ERDEN'e yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Mustafa Pınarcı'yı Tebrik Ederiz.

Emniyet Müdürü görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın Mustafa PINARCI, Emniyet Genel Müdürlüğü Tanık Koruma Daire Başkan Yardımcısı olarak atanmıştır. Sayın Mustafa PINARCI'yı tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Milletvekilimiz Sayın Bülent TEZCAN'a Yeni Görevinde Başarılar Dileriz.

Aydın Milletvekilimiz Sayın Bülent TEZCAN, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Cumhuriyet Halk Partisinde Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak olan Sayın TEZCAN’a yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 88. yılı dolayısı ile Cumhuriyet Bayramınızı kutlar, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere kurtuluş savaşına katılan gazilerimize ve bu ülke için canlarını veren şehitlerimize bir kere daha minnetle ve şükranla anarız.

 

Yönetim Kurulu

...
Zeybek Kursumuzun Başlama Saati 13:00 Olarak Değiştirilmiştir.

20 Kasım 2011 Pazar günü saat 11:00’de başlayacağını duyurduğumuz zeybek kursumuz; Pazar günü okulda KPDS sınavı olması ve sınav saatinde okula sınava gireceklerin dışında kimse alınmaması nedeniyle zeybek kursumuzun başlama saati 13:00’e alınmıştır.Zeybek kursumuza katılacak olan hemşerilerimize ve zeybek oyunlarına gönül verenlere duyurulur.

...
Yeni Yılınız Kutlu Olsun.

2015 yılının size, ailenize ve sevdiklerinize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi dileklerimizle yeni yılınızı kutlarız.

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimizin Yakını için AB Rh (-) Kan Aranıyor

Hemşerimiz İbrahim GÜNGÖRMEZ’in Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Merkezinde Kalp nakli olacak olan yakını Serdar TAN için önümüzdeki 2-3 ay içinde de 20 ünite AB RH (-) kana ihtiyacı bulunmaktadır. Kan verebilecek olanların hemşerilerimizin İbrahim Güngörmez ile iletişime geçmeleri önemle duyurulur.

 

Yönetim Kurulu

...
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.

Ramazan Bayramınızı kutlar, aileniz ve sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmenizi dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Kadir Geceniz Kutlu Olsun.

Bin aydan hayırlı olan Kadir Gecenizi kutlar, iyilik ve güzelliklerin sizlerle olmasını dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

Gerçek boyutta görmek için tıklayınız...

Kurtuluş savaşımızın son adımları olan 30 Ağustos Zaferinin 92 yılı dolayısı ile Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarız. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 19 Mayıs 1919 da Samsun’a ayak basması ile başlayan Kurtuluş Mücadelesi, 30 Ağustos’ta Türk Milletinin zaferi ile kazanılan Büyük Taarruzun ardından Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasıyla sonuçlanmıştır. ATATÜRK’ün önderliğindeki Anadolu insanının azmi ve kararlılığı ile kazanılmış olan bu zafer, bu toprakların Türk yurdu olduğunu bir kere daha tescillemiştir. Bu nedenle Kurtuluş savaşının hangi şartlar altında verildiğini unutmayarak her zamankinden daha çok çalışarak Türkiye Cumhuriyetini çağdaş ülkeler düzeyine çıkarmak bu ülkede yaşayan her Türk insanın görevidir.

30 Ağustos dolayısı ile vatanımızın düşman işgalinden kurtulması için canlarını veren şehitlerimize ve başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm gazilerimize minnetle şükranla bir kere daha anarız.

Yönetim Kurulu

...
Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Selim Karakoyun'a Başsağılığı Dileriz.

Derneğimizin yönetim kurulu üyesi Avukat Sayın Selim KARAKOYUN'un annesi vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi Çine ilçesi Kahramanlar köyünde öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Milletvekili Aday Adaylığını Açıklayan Hemşerilerimizi Tebrik Ederiz.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığında Müşavir olarak görev yapmakta olan Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adayı olmak için Çevre ve Şehircilik Bakanlığındaki görevinden istifa etmiştir. 

 

Bayındırlık ve İskan Eski Bakanı ve Derneğimizin üyesi Sayın Cengiz ALTINKAYA, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde milletvekilli aday adaylığını açıklamıştır.

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında Müşavir olarak görev yapmakta olan Dernek Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Hasan DUMAN, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adayı olmak için Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığındaki görevinden istifa etmiştir. 

 

Dernek Yönetim Kurulu Üyemiz Avukat Sayın Selim KARAKOYUN, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adaylığını açıklamıştır.

 

Derneğimizin üyesi Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa SAVAŞ, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adaylığını açıklamıştır. 

 

Rekabet Kurumu Başkanlığında Uzman olarak görev yapmakta olan Derneğimizin Üyesi Sayın Hilmi BOLATOĞLU, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adayı olmak için Rekabet Kurumu Başkanlığındaki görevinden istifa etmiştir. 

 

Dernek üyesi Avukat Sayın Pınar ÖNCÜ TÜTÜNCÜOĞLU, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adaylığını açıklamıştır.

 

Sayın VARDAR’a, Sayın Cengiz ALTINKAYA'ya, Sayın DUMAN’a, Sayın KARAKOYUN’a, Sayın SAVAŞ’a, Sayın BOLATOĞLU’na ve Sayın ÖNCÜ TÜTÜNCÜOĞLU’na milletvekili aday adaylığı için tebrik eder, adaylığının kendilerine, Aydın’ımıza ve Türkiye’mize hayırlı olmasını dileriz. 

 

Yönetim Kurulu

...
Künar Restaurant'ın Açılışına Davet

Derneğimizin Yönetim Kurulu üyesi hemşerimiz Sayın Hasan UYMAZ’ın sahibi olduğu KÜNAR RESTEURANT, “Ege Lezzeti” Ümit Mahallesi 2432. Cadde 2494/1 Sokak No 4 Osman Ağa Konakları Ümitköy Çankaya Ankara adresinde taşınmış olup, 21.02.2015 Cumartesi Günü açılışı yapılacaktır. Derneğimizin zeybek ekibinin de gösteri yapacağı ve saat 14:00’da yapılacak olan açılışa tüm hemşerilerimiz davetlidir. Açılışa katılmak isteyen hemşerilerimize duyurulur

 

Yönetim Kurulu

...
Nazilli Belediyespor Gölbaşıspor Galibiyetinden Dolayı Tebrik Ederiz.

08 Şubat 2015 Pazar Günü saat 13:30’de Gölbaşı İlçe stadında Gölbaşıspor A.Ş. ile Nazilli Belediyespor arasında oynanan futbol maçını Nazilli Belediyespor 2-1 kazandı. Gölbaşıspor ile Nazilli Belediyespor arasındaki maçı, Dernek başkanımız Sayın Ender VARDAR ve yönetim kurulu üyelerimizin yanı sıra derneğimizin organizasyonunda çok sayıda hemşerimiz izledi. 53 üncü dakikada Gölbaşısporlu Mehmet’in attığı golle 1-0 yenik duruma düşen Nazilli Belediyespor 67 dakikada Emin Yalın ile beraberliği yakaladı. Maçın bitimine 3 dakika kala Eren Açıkgöz 87 inci dakikada Nazilli Belediyespor’u öne geçiren golü attı. 5 dakika uzatma alan maçta başka gol olmayınca Nazilli Belediyespor, Gölbaşıspor’u 2-1 yenerek puanını 33’e yükseltti. Gölbaşıspor’u yenerek bizleri gururlandıran Nazilli Belediyespor’un Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile teknik heyet ve futbolcularına ve Nazilli Belediyespor’u yalnız bırakmayan hemşerilerimize teşekkür ederiz.

 

Yönetim Kurulu ...
Metin Arkun'a Başsağlığı Dileriz.

İnşaat Yüksek Mühendisi Hemşerimiz Sayın Metin ARKUN’un annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Cevat Balta İçin Kan İhtiyacı

Derneğimizin üyesi hemşerimiz Avukat Sayın Cevat BALTA rahatsızlanmış olup, Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesinde tedavi görmektedir. Hemşerimiz Sayın Cevat BALTA’nın tedavisi için AB Rh+ taze kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyen hemşerilerimizin aşağıda belirtilen telefon numarası ile iletişime geçmeleri önemle duyurulur. Bu vesile ile hemşerimiz Sayın Cevat BALTA’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletir, eski sağlığına bir an önce kavuşmasını dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Mustafa Kemal Atatürk'ü Anarız

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 76. yılında rahmetle, saygıyla ve minnetle anıyoruz.

Gerçek boyutta görmek için tıklayınız...

Yönetim Kurulu

...
Acil Bir Hasta için B Rh Negatif Kana İhtiyaç Vardır.

Başkent Üniversitesi Hastanesinde yatmakta olan Hemşerimiz Şengül ÖZTÜRK için acil B Rh (negatif) kana ihtiyaç vardır. Kan vermek isteyen hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu a.

 

Kan vermek isteyen hemşerilerimiz için: İletişim: 0544 822 11 96 (Kazım Öztürk)

...
Sayın Atila Karpınar'a Başsağlığı Dileriz.

Aydın Hedef Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sayın Atila KARPINAR'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Ahmet Yıldırım'a Başsağlığı Dileriz.

Harita Genel Komutanlığı Erkan Başkanlığından emekli hemşerimiz Sayın Ahmet YILDIRIM’ın kayınvalidesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Duman, Sayın Ekizoğlu ve Sayın yörük'e Geçmiş Olsun.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında Müşavir olarak görev yapmakta olan derneğimizin yönetim kurulu üyesi Sayın Hasan DUMAN’ın annesi rahatsızlanmış olup, hastanede tedavi görmektedir.

 

Ekonomi Bakanlığında Daire Başkanı Hemşerimiz Sayın Mehmet EKİZOĞLU'nun babası rahatsızlanmış olup, hastanede tedavi görmektedir.

 

Dernek üyemiz Sayın İbrahim YÖRÜK’ün eşi bel fıtığından ameliyat olmuştur. Bayan YÖRÜK'ün sağlık durumu iyi olup, evde istirahat etmektedir.

 

Hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz.

...
Zeybek Kursumuz 1 Hafta Süreyle Ertelenmiştir.

Derneğimizce Kasım ayından beri her pazar günü yapmakta olduğumuz zeybek kursumuz 07 Aralık 2014 Pazar günü okulda sınav olması ve sınav saatinde okula sınava gireceklerin dışında kimse alınmaması nedeniyle bir hafta süreyle (07 Aralık 2014 Pazar günü yapılacak olan çalışma) iptal edilmiştir. Zeybek kurslarımız 14 Aralık 2014 Pazar günü saat 11:00'de aynı adreste yeniden başlayacaktır. Çalışmalarımıza katılan hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Gönül Özsır'a Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin zeybek ekibinin oyuncularından Sayın Hüseyin ÖZSIR’ın Eşi Sayın Gönül ÖZSIR’ın Dayısı vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimiz Sayın Özlem Alga'yı Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin üyesi Mali Müşavir Sayın Özlem ALGA’nın anneannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Tüm Öğretmenlerin Öğretmenler Gününü Kutlarız.

Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedef doğrultusunda Türkiye’mizin her alanda çağdaş devletler düzeyinde yerini alması için ülkesini ve milletini seven bilinçli bireyler yetiştiren başta Türkiye’mizin en ücra köşelerinde görev yapan ve yapmakta olan öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlarız.

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimiz Sayın Tevfik Sarpkaya Vefat Etmiştir.

Gençlik Spor Genel Müdürlüğünün Eski Genel Müdürü Sayın Tevfik SARPKAYA vefat etmiştir. Cenazesi yarın 20.11.2014 Perşembe günü Nazilli Koca Camii’inde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Kuyucak ilçesi Başalan kasabasında defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Zeybek Kursumuz Bu Hafta Saat 11:00'de Başlayacaktır.

Derneğimizce Kasım ayından beri her pazar günü yapmakta olduğumuz zeybek kursumuz okulların yarıyıl tatilinde olmasına rağmen 01 Şubat 2015 Pazar günü yapılacaktır. Zeybek kursumuz saat 11:00’de başlayacaktır. Çalışmalarımıza katılan hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu ...
Sayın İlhan Öztürk'e Geçmiş Olsun.

Türk Telekom Genel Müdürlüğünden emekli olan hemşerimiz Sayın İlhan ÖZTÜRK'ün kayınpederi rahatsızlanmış olup Kayseri Devlet Hastanesinde yoğun bakım ünitesinde yatmaktadır. Hemşerimizin kayınpederine geçmiş olsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
TV 6 Kanalında Merhum Adnan Menderes İle İlgili Programı İzleyiniz.

Bugün akşam (02.02.2015 Salı) saat 21:0’da TV 6 kanalında merhum Başbakan Adnan Menderes ile ilgili bir program yapılacaktır. TV 6 Kanalı, D-Smart 217 kanal, Kablo Tv 117 kanaldan yayın yapmaktadır.Tüm hemşerilerimizi izlemeye davet ediyoruz.

 

Yönetim Kurulu

...
Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Cumhuriyet Bayramınızı kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz.

 

Yönetim Kurulu

 

Not: Yenimahalle Belediyesi tarafından bugün akşam, (29.10.2014 çarşamba günü) saat 19:00'da Ragıp Tüzün Parkından başlayan bir Cumhuriyet yürüyüşü yapılacaktır. Katılmak isteyen hemşerilerimize duyurulur.

...
Recep Gezinti'ye Başsağlığı Dileriz.

Egem Platormu Eş Başkanı Manisalılar Mesir ve Dayanışma Derneği Başkanı ;Sayın Recep GEZİNTİ'nin yengesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
TEV Yüksek Lisans Burs Duyurusu

Türk Eğitim Vakfının 2013-2014 öğretim yılında yurt dışında Yüksek Lisans (master's degree) öğrenimi için burs duyurusunu hemşerilerimizin bilgisine sunuyorum. Yüksek Lisans Burs Programı Duyurusunu ile ilgili bilgiler aşağıda yer almakta olup, Burs Programına katılmak isteyen hemşerilerimize duyurulur.

 

Duyurunun detayları ve başvuru için tıklayınız: http://www.tev.org.tr/tev/duyurular-detay.aspx?SectionID=3A%2bfGdmRF6XLQCO7UVD1aA%3d%3d&ContentID=dXA4AtZWuX0dSORrbLHs3A%3d%3d

...
Şehitlerimize Allah'tan Rahmet Dileriz.

Bitlis'in Güroymak ilçesinde terör örgütü tarafından kurulan hain pusuda 5 polisimizin, Hakkari’nin Çukurca ilçesinde bölücü terör örgütü mensupları ile girilen çatışmalar sonucunda 24 askerimizin şehit olduğunu üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Hain saldırılarda 5 polis 24 askerimizin şehit olması nedeniyle acımız büyüktür. Ancak Türkiye’miz güçlü bir ülkedir ve bu acıyı da atlatacaktır. Türkiye’mizin bütünlüğünü, birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik olarak yapılan bu ve benzeri hain saldırıyı yapanlar emellerine ulaşamayacaklarıdır. 29 güvenlik görevimizi şehit eden bu hain saldırıları yapanları lanetliyoruz. Terörü bir kez daha nefretle ve şiddetle kınıyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli aileleri ve Türk Milletine başsağlığı ve sabır yaralılara acil şifalar diliyoruz.

 

Yönetim Kurulu

...
10. Geleneksel Tavla Turnuvası Şampiyonu Belli Oldu.

  Derneğimizin düzenlediği 10. Geleneksel Tavla Turnuvasının final maçı 28 Aralık 2011 Çarşamba günü dernek merkezinde yapıldı. Şampiyon, Sayın Engin Alpay’ı 3-2’lik skorla yenen Sayın Ender Vardar oldu. Saat 14:00 de başlayan ve Ender Vardar-Engin Alpay arasında oynanan final maçı 5 set üzerinden yaklaşık 3 saat sürdü. İlk iki seti alarak 2-0 öne geçen Sayın Vardar,  diğer iki seti kaybedince maç son sete kaldı. Çekişmeli geçen son sette 4-4 eşitlikle girilen son oyunu alan Sayın Ender Vardar 3-2’lik maç sonucuyla 10. Geleneksel Tavla Turnuvasının Şampiyonu oldu.

  Turnuvamıza katılan oyunculara ve turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen gençlerimize teşekkür ederiz.

...
Zeybek Kursumuz 1 Hafta Süreyle Ertelenmiştir.

Derneğimizce Kasım ayından beri her pazar günü yapmakta olduğumuz zeybek kursumuz 10 Şubat 2013 Pazar günü okulda 2 oturum (sabah ve öğlen) sınav olması ve sınav saatinde okula sınava gireceklerin dışında kimse alınmaması nedeniyle bir hafta süreyle (10 Şubat 2012 Pazar günü yapılacak olan çalışma) iptal edilmiştir. Zeybek kurslarımız 17 Şubat 2013 Pazar günü saat 11:00'de aynı adreste yeniden başlayacaktır. Çalışmalarımıza katılan hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu

...
Muslu Ailesine Acil Şifalar Dileriz.

Derneğimizin eski Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hidayet Muslu’nun eşi trafik kazası geçirmiştir. Şu an yoğun bakımda bulunan bayan Muslu’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
 Sayfalar : « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »
Aydınlılar Gecesi Yapıldı.
Ege İlleri 7. Tanıtım Günleri ve Etkinliklerinde Neler Oldu.
Ege İlleri 7. Tanıtım Günleri ve Etkinlikleri Açıdı.
Geleneksel Tanışma Çayımız Yapıldı.
Efeler Belediyedi kent Konseyi Kadın Meclisi Derneğimizi Ziyaret Etti.


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA