Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
SİTE İÇİ ARAMA
Toplam : 798 kayıt mevcut.
Nazilli Belediyespor Şampiyon Oldu.

Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Nazilli Belediyespor, ligin bitimine 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. 28 Nisan 2012 Cumartesi günü Diyarbakır deplasmanında Erganispor ile oynadığı karşılaşmayı 4-0 kazanan Nazilli Belediyespor bu sonuçla ligin bitimine 2 hafta kala puanını 75’e çıkardı. En yakın takipçisi Keçiörengücü’nün 34. haftadaki maçını mağlup bitirmesi ile aradaki puan farkı 12 ‘ye yükselmiş oldu. Önümüzdeki yıl Spor Toto 2. Lig’te mücadele edecek olan Nazilli Belediyespor’u şampiyonluğu yaşatan başta Belediye Başkanımız Sayın Haluk ALICIK, Kulüp Başkanı Sayın Vahit AYSAN olmak üzere kulüp yönetim kurulu üyelerine, teknik ekip ve futbolcu kadrosunu tebrik eder, başarılarının Spor Toto 2. Ligde devam etmesini dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
İsmail Kozan'a Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin denetim kurulu üyesi ve Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğünde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Sayın İsmail KOZANın babası vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Zeybek Göstersi ve Konsere Davet.

Derneğimizin kurucusu olduğu Egem Platformunca düzenlenen Ege İlleri 5. Tanıtım Sergisi ve Etkinliklerinin 3 üncü gününde (21.04.2012 Cumartesi Günü) Derneğimizce Nefesli Çalgılar Show Band Grubu ile derneğimizin Zeybek Ekibinin gösterisi ve Türk Halk Müziği konseri etkinliği gerçekleştirilecektir. Etkinliğe Sayın Valimiz Kerem AL, Eski Bakanlarımız Sayın Cengiz ALTINKAYA, Sayın Atilla KOÇ ve milletvekillerimizin katılacağı etkinlik saat15:00 başlayacaktır. 2 saat sürecek olan gösteriler ve konserimize tüm halkımız davetlidir.

 

...
Zeybek Kursumuzun Başlama Saati 13:00 Olarak Değiştirilmiştir.

20 Kasım 2011 Pazar günü saat 11:00’de başlayacağını duyurduğumuz zeybek kursumuz; Pazar günü okulda KPDS sınavı olması ve sınav saatinde okula sınava gireceklerin dışında kimse alınmaması nedeniyle zeybek kursumuzun başlama saati 13:00’e alınmıştır.Zeybek kursumuza katılacak olan hemşerilerimize ve zeybek oyunlarına gönül verenlere duyurulur.

...
Guinness Rekorumuz Tescil Edildi.

Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneğinin 15 yıldır Ankara’da sürdürdüğü zeybek kurslarına katılan hemşerilerimizle Harmandalı Zeybeği oynayarak Guinness rekorunu kırmak için 17 Nisan 2011 Pazar günü gerçekleştirmiş olduğumuz Guinness Rekoru denemesi Guinness World Records tarafından tescil edildi. Ankara’da faaliyet gösteren derneğimizin 17 Nisan 2011 Pazar günü gerçekleştirdiği “En Yüksek Katılımlı Harmandalı Zeybeği Gösterisi” ismini verdiği rekor denememizin Guinness World Records tarafından tescil edilmesi ile bu alanda daha önce Aydın’da 525 kişi ile Harmandalı Zeybeği oynayarak oluşturulan Guinness Rekoru, 702 kişi ile kırılarak geliştirilmiş oldu. sertifika ve detaylar için tıklayınız.

...
İlknur - Onay Kuleli Çiftine Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz.

Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR’ın kızı sınıf öğretmeni Sayın İlknur VARDAR ile Sayın Cihat KULLELİ’nin oğlu Kaptan Sayın Onay KULELİ 26 Ağustos 2012 tarihinde Risa Park’ta yapılan düğün töreni ile dünya evine girmişlerdir. Düğün töreninde derneğimizin zeybek ekibi Aydın yöresi oyunlardan oluşan bir gösteri sunmuştur. Yaşamlarını birleştiren genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Anneler Gününüz Kutlu Olsun.

Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız. Anneler gözlerini kapar bütün dilekleri bizim içindir.

 

Bu vesile ile bizleri büyüten fedakar analarımızın Anneler Gününü kutlar, çocuklarıyla sağlıklı uzun ömürler diler ve tüm anaların ellerinden öperiz.

 

Yönetim Kurulu

...
Zeybek Kursumuz Bu Hafta Saat 11:00 -14:00 arası Yapılacaktır.

Kasım ayından beri sürdürmekte olduğumuz zeybek kursumuz 29 Nisan 2012 Pazar günü saat 11:00’de başlayacaktır. Zeybek kursumuza katılacak olan hemşerilerimize ve zeybek oyunlarına gönül verenlere duyurulur.

...
Hemşerimiz Sayın Cevat Yazgılı'yı Tebrik Ederiz.

Çineli hemşerimiz Tuğgeneral Sayın Cevat YAZGILI, Yüksek Askeri Şura Kararınca Hava Pilot Tümgeneralliğe terfi etmiş ve Eskişehir Hava İkmal Bakım Merkez Komutanı olmuştur. Hemşerimiz Tümgeneral Sayın Cevat YAZGILI’yı tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın İsa Özbilen'e Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin üyesi Sayın İsa ÖZBİLEN'in kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Başak-Hüseyin Altınkaya Çiftini Tebrik Ederiz.

Derneğimizin üyesi hemşerimiz Sayın Hüseyin ALTINKAYA ile Sayın Başak ALTINKAYA çiftinin erkek çocukları dünyaya gelmiştir. Demir ismini verdikleri bebeğin ve annenin sağlık durumları iyi olup, bu vesile ile Başak- Hüseyin ALTINKAYA çiftine ve torun sahibi olan Bayındırlık ve İskan Eski Bakanı Sayın Cengiz ALTINKAYA’yı tebrik eder, aramıza katılan Demir ALTINKAYA’ya sağlıklı ve huzur dolu uzun bir yaşam dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Nazilli Belediye Başkanı Sayın Haluk ALICIK Derneğimizi ziyaret etti.

Nazilli Belediye Başkanı Sayın Haluk ALICIK 03 Kasım 2012 Cumartesi günü saat 16:00 da derneğimizi ziyaret etti. Sayın Belediye Başkanını Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR ve yönetim kurulu üyelerimizin yanı sıra üniversiteli öğrencilerimiz karşıladı. Belediye Başkanı Sayın ALICIK, akşam yemeğinde dernek yöneticilerimiz ve örnecilerimizle birlikte oldu. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaret sırasında, Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR yaptığı konuşmada, derneğmizin kuruluşu ve etkinlikleri hakkında bilgi verdi. Sayın VARDAR konuşmasında, derneğimizin Ankara’da hemşerilerimiz için yuva olmaya çalıştığını, yapmış olduğu etkinliklerle hemşerilerimiz arasındaki birlik ve beraberliği artırmaya, Aydın’ımızı Ankara’da en iyi şekilde tanıtmaya, kültürümüzü yaşamaya, yaşatmaya ve tanıtmaya, ilimizin ve bölgemizin sorunlarına çözüm yolları bulmaya ve Aydın Ankara arasında köprü olmaya, öğrencilerimizin burs ve barınma ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını devamı için tıklayınız

...
Mustafa Pınarcı'yı Tebrik Ederiz.

Emniyet Müdürü görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın Mustafa PINARCI, Emniyet Genel Müdürlüğü Tanık Koruma Daire Başkan Yardımcısı olarak atanmıştır. Sayın Mustafa PINARCI'yı tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Kadir Geceniz Kutlu Olsun.

Mübarek Kadir Gecenizi kutlar , iyilik ve güzelliklerin sizlerle olmasını dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Emrah Topçu'yu Tebrik Ederiz.

Derneğimizin üyesi ve zeybek ekibimizin oyuncularından Sayın Emrah TOPÇU’nun bir erkek bebeği dünyaya gelmiştir. Yağız Efe adını verdikleri bebeğe anne ve babası ile sağlıklı ve başarılı bir ömür dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Hemşerimiz Sayın Mehmet Ufuk ERDEN Uşak Valisi Oldu.

Kırşehir Valisi olarak görev yepmakta olan hemşerimiz Sayın Mehmet Ufuk ERDEN, Uşak Valisi olarak atanmıştır. Uşak Valisi Sayın Mehmet Ufuk ERDEN'e yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

Gerçek boyutta görmek için tıklayınız...

Kurtuluş savaşımızın son adımları olan 30 Ağustos Zaferinin 90 yılı dolayısı ile Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarız. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 19 Mayıs 1919 da Samsun’a ayak basması ile başlayan Kurtuluş Mücadelesi, 30 Ağustos’ta Türk Milletinin zaferi ile kazanılan Büyük Taarruzun ardından Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasıyla sonuçlanmıştır. ATATÜRK’ün önderliğindeki Anadolu insanının azmi ve kararlılığı ile kazanılmış olan bu zafer, bu toprakların Türk yurdu olduğunu bir kere daha tescillemiştir. Bu nedenle Kurtuluş savaşının hangi şartlar altında verildiğini unutmayarak her zamankinden daha çok çalışarak Türkiye Cumhuriyetini çağdaş ülkeler düzeyine çıkarmak bu ülkede yaşayan her Türk insanın görevidir. 30 Ağustos dolayısı ile vatanımızın düşman işgalinden kurtulması için canlarını veren şehitlerimize ve başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm gazilerimize minnetle şükranla bir kere daha anarız.

 

Yönetim Kurulu

...
EGEM Platformu Yeni Dönem İlk Toplantısını Yaptı.

EGEM Platformu yeni dönem ilk toplantısını, 01 Temmuz 2012 tarihinde Dönem Başkanlığını devralan Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği binasında yapıldı. Dönem Başkanı Sayın Ender VARDAR’ın başkanlığında gerçekleşen toplantı yaklaşık 3 saat sürdü. Toplantıda geçen dönemde yapılan faaliyetlerin genel bir değerlendirmesi yapıldı ve önümüzdeki günlerde yapılması planlan etkinlikler konuşuldu. Toplantıda; önümüzdeki günlerde yeni görevlere seçilen Egeli bürokrat ve parti yöneticilerine ziyaret edilmesi, EGEM Balosunun yapılması, EGEM Platformu Bülteninin çıkarılması, Federasyon kurulması, Egeliler İftar yemeği yapılması Ege İlleri 6. Tanıtım Sergisi ve Etkinliklerinin yapılması devamı için tıklayınız

...
Zeybek Kursumuz Bir Hafta Süreyle İptal Edilmiştir.

Derneğimizce Kasım ayından beri her pazar günü yapmakta olduğumuz zeybek kursumuz, Pazar günü yılbaşı olması nedeniyle bir hafta süreyle (01 Ocak 2012 Pazar günü yapılacak olan çalışma) iptal edilmiştir. Zeybek kurslarımız 8 Ocak 2011 Pazar günü saat 11:00'de aynı adreste yeniden başlayacaktır. Çalışmalarımıza katılan hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu

...
Anaşehir Koleji Bursluluk Duyurusu

Ankara’da faaliyet gösteren ANAŞEHİR KOLEJİ “Anaokulu – İlkokulu – Ortaokulu” sahibi hemşerimiz işadamı Sayın İlker ÇEKİNMEZ’in Koleji ile duyurusu; “Bağlıca Anaşehir Kolej’inde 18 kişilik sınıflarımızda, kişiye özgü eğitim, yoğun İngilizce programı, 2 nci Yabancı dil ve kulüp çalışmalarımızla çocuklarımızı geleceğe hazırlıyoruz. Okulumuzun bursluluk sınavı 21 Mart 2015 Cumartesi günü yapılacaktır. Sınava katılım için 444 69 91’den 4’ü tuşlayınız. İletişim: www.anasehirkoleji.com 444 69 61”  İlgilenen hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu ...
Sayın Selim Karakoyun'un Annesine Geçmiş Olsun.

Derneğimizin yönetim kurulu üyesi Avukat Sayın Selim KARAKOYUN’un annesi rahatsızlanmış olup, hastanede tedavi görmektedir. Anne KARAKOYUN’a geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Tüm Öğretmenlerin Öğretmenler Gününü Kutlarız.

Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedef doğrultusunda Türkiye’mizin her alanda çağdaş devletler düzeyinde yerini alması için ülkesini ve milletini seven bilinçli bireyler yetiştiren başta Türkiye’mizin en ücra köşelerinde görev yapan ve yapmakta olan öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlarız.

 

Yönetim Kurulu

...
Türk kadınlarının Dünya Kadınlar Gününü Kutlarız.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile Türk Kadınlarının Dünya Kadınlar Gününü kutlar, her platformda Türk Kadınlarının hak ettikleri yere gelmesini temenni ederiz. Bu vesile ile kurtuluş savaşımızda büyük kahramanlıklar göstermiş Türk kadınlarını minnetle ve şükranla anarız. Ruhları şad, yattığı yerler cennet mekan olsun.

 

Yönetim Kurulu

...
AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Sayın Abdurrahman Öz'e Başsağlığı Dileriz.

Ak Parti Aydın Milletvekili Adayı Sayın Abdurrahman ÖZ’ün annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu'na Başsağlığı Dileriz.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Özlem ÇERÇİOĞLU’nun babası vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Semih Sütçü'ye Başsağlığı Dileriz.

İstanbul’da Gümrük Müşavirliği yapan bir firmada Genel Müdür olarak görev yapmakta olan derneğimizin üyesi hemşerimiz Sayın Semih SÜTÇܒnün babası vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Bu Hafta Zeybek Kursumuz Saat 12'de Başlayacaktır.

Derneğimizce Kasım ayından beri her pazar günü yapmakta olduğumuz zeybek kursumuz, çalışma yaptığımız okulda sınav olması nedeniyle 05 Nisan 2015 Pazar günü yapılacak olan zeybek kursumuz saat 12:00’de başlayacaktır. Çalışmalarımıza katılan hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimiz Sayın Ebru Yüksel'i Tebrik Ederiz.

Türk Hava Kurumu Üniversitesi İşletme Bölümüne Bölüm Başkanı olarak görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın Ebru YÜKSEL, Doçentlik sınavını kazanmıştır. Sayın YÜKSEL’i tebrik eder, hemşerimizi yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Zeybek Kursumuz Bu Hafta Saat 11:00'de Başlayacaktır.

Derneğimizce Kasım ayından beri her pazar günü yapmakta olduğumuz zeybek kursumuz okulların yarıyıl tatilinde olmasına rağmen 01 Şubat 2015 Pazar günü yapılacaktır. Zeybek kursumuz saat 11:00’de başlayacaktır. Çalışmalarımıza katılan hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu ...
Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun.

Miraç Kandilinizi kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
TV 6 Kanalında Merhum Adnan Menderes İle İlgili Programı İzleyiniz.

Bugün akşam (02.02.2015 Salı) saat 21:0’da TV 6 kanalında merhum Başbakan Adnan Menderes ile ilgili bir program yapılacaktır. TV 6 Kanalı, D-Smart 217 kanal, Kablo Tv 117 kanaldan yayın yapmaktadır.Tüm hemşerilerimizi izlemeye davet ediyoruz.

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimiz Sayın Osman Yılmaz'a Başsağlığı Dilerim.

Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğünde görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın Osman YILMAZ’ın babası vefat etmiştir. Yenipazar ilçesi Direcik köyüne defnedilen merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Dernek Denetleme Kurulu Üyesi Sayın Niyazi Koca'yı Tebrik Ederim.

Derneğimizin Denetleme Kurulu Üyesi Avukat Noter Sayın Niyazi KOCA, Kayseri Noter Oda Başkanı seçilmiştir. Sayın Niyazi KOCA’a tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Milletvekili Aday Adaylığını Açıklayan Hemşerilerimizi Tebrik Ederiz.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığında Müşavir olarak görev yapmakta olan Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adayı olmak için Çevre ve Şehircilik Bakanlığındaki görevinden istifa etmiştir. 

 

Bayındırlık ve İskan Eski Bakanı ve Derneğimizin üyesi Sayın Cengiz ALTINKAYA, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde milletvekilli aday adaylığını açıklamıştır.

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında Müşavir olarak görev yapmakta olan Dernek Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Hasan DUMAN, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adayı olmak için Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığındaki görevinden istifa etmiştir. 

 

Dernek Yönetim Kurulu Üyemiz Avukat Sayın Selim KARAKOYUN, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adaylığını açıklamıştır.

 

Derneğimizin üyesi Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa SAVAŞ, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adaylığını açıklamıştır. 

 

Rekabet Kurumu Başkanlığında Uzman olarak görev yapmakta olan Derneğimizin Üyesi Sayın Hilmi BOLATOĞLU, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adayı olmak için Rekabet Kurumu Başkanlığındaki görevinden istifa etmiştir. 

 

Dernek üyesi Avukat Sayın Pınar ÖNCÜ TÜTÜNCÜOĞLU, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adaylığını açıklamıştır.

 

Sayın VARDAR’a, Sayın Cengiz ALTINKAYA'ya, Sayın DUMAN’a, Sayın KARAKOYUN’a, Sayın SAVAŞ’a, Sayın BOLATOĞLU’na ve Sayın ÖNCÜ TÜTÜNCÜOĞLU’na milletvekili aday adaylığı için tebrik eder, adaylığının kendilerine, Aydın’ımıza ve Türkiye’mize hayırlı olmasını dileriz. 

 

Yönetim Kurulu

...
Künar Restaurant'ın Açılışına Davet

Derneğimizin Yönetim Kurulu üyesi hemşerimiz Sayın Hasan UYMAZ’ın sahibi olduğu KÜNAR RESTEURANT, “Ege Lezzeti” Ümit Mahallesi 2432. Cadde 2494/1 Sokak No 4 Osman Ağa Konakları Ümitköy Çankaya Ankara adresinde taşınmış olup, 21.02.2015 Cumartesi Günü açılışı yapılacaktır. Derneğimizin zeybek ekibinin de gösteri yapacağı ve saat 14:00’da yapılacak olan açılışa tüm hemşerilerimiz davetlidir. Açılışa katılmak isteyen hemşerilerimize duyurulur

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimiz Serkan Dönmez'e Başsağlığı Dileriz.

İvedik Organize Sanayi Bölgesinde Ser-Kim Kimya Sanayii’nin sahibi hemşerimiz Sayın Sekan DÖNMEZ’in annesi vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi yarın (19.02.2015 Perşembe) Koçarlı ilçemizde defnolunacaktır. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Nazilli Belediyespor Gölbaşıspor Galibiyetinden Dolayı Tebrik Ederiz.

08 Şubat 2015 Pazar Günü saat 13:30’de Gölbaşı İlçe stadında Gölbaşıspor A.Ş. ile Nazilli Belediyespor arasında oynanan futbol maçını Nazilli Belediyespor 2-1 kazandı. Gölbaşıspor ile Nazilli Belediyespor arasındaki maçı, Dernek başkanımız Sayın Ender VARDAR ve yönetim kurulu üyelerimizin yanı sıra derneğimizin organizasyonunda çok sayıda hemşerimiz izledi. 53 üncü dakikada Gölbaşısporlu Mehmet’in attığı golle 1-0 yenik duruma düşen Nazilli Belediyespor 67 dakikada Emin Yalın ile beraberliği yakaladı. Maçın bitimine 3 dakika kala Eren Açıkgöz 87 inci dakikada Nazilli Belediyespor’u öne geçiren golü attı. 5 dakika uzatma alan maçta başka gol olmayınca Nazilli Belediyespor, Gölbaşıspor’u 2-1 yenerek puanını 33’e yükseltti. Gölbaşıspor’u yenerek bizleri gururlandıran Nazilli Belediyespor’un Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile teknik heyet ve futbolcularına ve Nazilli Belediyespor’u yalnız bırakmayan hemşerilerimize teşekkür ederiz.

 

Yönetim Kurulu ...
Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Meşe'yi Tebrik Ederiz.

Derneğimizin Yönetim Kurulu Üyesi Eczacı Sayın Ahmet MEŞE, Cumhuriyet Halk Partisi Yenimahalle İlçe Başkanı olarak seçilmiştir. Yönetim kurulu üyemiz ve hemşerimiz Sayın Meşe’ye yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Yusuf Özdemir'e Başsağlığı dileriz.

Dernek ikinci Başkanımız Sayın Yusuf Özdemir'in eniştesi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Çanakkale Deniz Zaferinin 100 üncü yılında Gazi ve Şehitlerimize Minnetle Anarız.

Kahramanlık destanlarımızdan biri olan Çanakkale Deniz Zaferinin 100 üncü yıl dönümü nedeniyle vatan savunmasında canlarıyla başlarıyla savaşarak bu toprakları vatan yapmış tüm gazi ve şehitlerimizi minnetle ve şükranla bir kere daha anarız. Ruhları şad, yattığı yerler cennet mekan olsun.

 

Yönetim Kurulu

...
 Sayfalar : « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »
Çanakkale Destanı Konulu Panel Yapıldı.
AB’nin Gençlere Sunduğu Fırsatlar: AB Eğitim ve Gençlik Programları Konulu Panelimiz Yapıldı.
Dünya Kadınlar Günü Dernekte Kutlandı.
Aydınlılar Gecesi Yapıldı.
Ege İlleri 7. Tanıtım Günleri ve Etkinliklerinde Neler Oldu.


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA