Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
SİTE İÇİ ARAMA
Toplam : 768 kayıt mevcut.
Sayın İsmail Kozan'a yeni Görevinde Başarılar Dileriz.

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünde Genel Müdür Yardımcısı Vekili olarak görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın İsmail KOZAN Özbekistan’a TAŞKENT Basın Müşaviri olarak atanmıştır. Sayın KOZAN’a yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Sayın Hüseyin Arap'a Yeni Görevinde Başarılar Dileriz.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğünde Çalışma Grup Sorumlusu olarak görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın Hüseyin ARAP, Afyonkarahisar İl Gıda Tarım Hayvancılık Müdürü olarak atanmıştır. Sayın ARAP’a yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
2011-2012 Eğitim ve Öğretim Yılı Başladı.

İlköğretim ve liselerde yaklaşık 15 milyon öğrencinin öğrenim göreceği ve 670 bin öğretmenin görev aldığı 2011-2012 yılı eğitim ve öğretim yılı başladı. Üç aylık bir aradan sonra 19 Eylül Pazartesi günü başlayan eğitim 08 Haziran 2012 Cuma ünü sona erecek. Eğitim ve öğretim yılı içinde öğrencilerimizin en iyi şekilde yetiştirilebilmeleri için öğretmenlerimize ve ailelerimize önemli görevler düşmektedir. Ülkemizin çağdaş ülkeler seviyesinde yerini alabilmesi için öğrencilerimizin ülkesini seven, kendine güvenen, ezberci olmayan, araştırmacı ve sorgulayıcı bir anlayışla yetiştirilmesi gerekmektedir. Bu anlayışla yetişen öğrencilerimizin ileride görev aldığı her alanda Türkiye'mizin gelişmesine daha büyük katkı yapacağı açıktır.Bu düşüncelerle yeni eğitim ve öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, ailelere ve tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Özben ERKÖK'e Geçmiş Olsun.

Aydınlılar Türk Sanat Müziği Korosunun Kurucusu Sayın Özben ERKÖK rahatsızlanmış olup evde istirahat etmektedir. Sayın ERKÖK’e geçmiş olsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Kamil-Tuğba DUMAN Çiftine Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz.

Derneğimizin yönetim kurulu üyesi Sayın Hasan DUMAN’ın oğlu Tarımsal Araştırmalar Genel Müdürlüğünde görev yapan Sayın Kamil DUMAN ile Sayın Tuğba COŞANDAL ile dünya evine girmişlerdir. Yaşamlarını birleştiren Kamil – Tuğba DUMAN çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Hakan Ertaş'ın Kayınpederi Vefat Etmiştir.

Derneğimizin üyesi ve zeybek ekibimizin oyuncularından İller Bankasında görev yapmakta olan Sayın Hakan ERTAŞ’ın kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Geleneksel Aydınlılar Tanışma Çayı 22 Kasım 2014 tarihinde Yapılacaktır.

Derneğimizce her yıl düzenlenen “ AYDINLILAR GELENEKSEL TANIŞMA ÇAYI” bu yıl 22 Kasım 2014 Cumartesi Günü Dernek Binamızda yapılacaktır. Milletvekillerimiz, Bürokratlarımız, İş adamlarımız, ve öğrencilerimizin de katılacağı ve Saat 14:00 de başlayacak olan tanışma çayımıza Ankara’da yaşayan hemşerilerimizin birbirleri ile tanışmaları amaçlanmaktadır. Tanışma çayında hemşerilerimize aşure ikram edilecektir. Derneğimizce düzenlenen Aydınlılar Geleneksel Tanışma Çayımıza tüm hemşerilerimizi bekliyoruz.

 

Yönetim Kurulu

...
Yeni Yılınız Kutlu Olsun.

2015 yılının size, ailenize ve sevdiklerinize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi dileklerimizle yeni yılınızı kutlarız.

 

Yönetim Kurulu

...
Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Selim Karakoyun'a Başsağılığı Dileriz.

Derneğimizin yönetim kurulu üyesi Avukat Sayın Selim KARAKOYUN'un annesi vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi Çine ilçesi Kahramanlar köyünde öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Ahmet Yıldırım'a Başsağlığı Dileriz.

Harita Genel Komutanlığı Erkan Başkanlığından emekli hemşerimiz Sayın Ahmet YILDIRIM’ın kayınvalidesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Duman, Sayın Ekizoğlu ve Sayın yörük'e Geçmiş Olsun.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında Müşavir olarak görev yapmakta olan derneğimizin yönetim kurulu üyesi Sayın Hasan DUMAN’ın annesi rahatsızlanmış olup, hastanede tedavi görmektedir.

 

Ekonomi Bakanlığında Daire Başkanı Hemşerimiz Sayın Mehmet EKİZOĞLU'nun babası rahatsızlanmış olup, hastanede tedavi görmektedir.

 

Dernek üyemiz Sayın İbrahim YÖRÜK’ün eşi bel fıtığından ameliyat olmuştur. Bayan YÖRÜK'ün sağlık durumu iyi olup, evde istirahat etmektedir.

 

Hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz.

...
Sayın Gönül Özsır'a Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin zeybek ekibinin oyuncularından Sayın Hüseyin ÖZSIR’ın Eşi Sayın Gönül ÖZSIR’ın Dayısı vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

Gerçek boyutta görmek için tıklayınız...

Kurtuluş savaşımızın son adımları olan 30 Ağustos Zaferinin 92 yılı dolayısı ile Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarız. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 19 Mayıs 1919 da Samsun’a ayak basması ile başlayan Kurtuluş Mücadelesi, 30 Ağustos’ta Türk Milletinin zaferi ile kazanılan Büyük Taarruzun ardından Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasıyla sonuçlanmıştır. ATATÜRK’ün önderliğindeki Anadolu insanının azmi ve kararlılığı ile kazanılmış olan bu zafer, bu toprakların Türk yurdu olduğunu bir kere daha tescillemiştir. Bu nedenle Kurtuluş savaşının hangi şartlar altında verildiğini unutmayarak her zamankinden daha çok çalışarak Türkiye Cumhuriyetini çağdaş ülkeler düzeyine çıkarmak bu ülkede yaşayan her Türk insanın görevidir.

30 Ağustos dolayısı ile vatanımızın düşman işgalinden kurtulması için canlarını veren şehitlerimize ve başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm gazilerimize minnetle şükranla bir kere daha anarız.

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimizin Yakını İçin Kan O Rh- Kan İhtiyacı

Hemşerimiz Sayın Tolga Karabulut'un Medicana Hastanesinde bir yakını için Acil 0 RH (-) kana ihtiyaç vardır. Kan vermek isteyenler hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu

...
Aydınımızın İlçelerimizin Kurtuluş Günleri Kutlu Olsun.

Milli mücadelenin en yoğun şekilde gerçekleştiği Aydın’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıl dönümü dolayısı ile vatandaşlarımızın kurtuluş bayramını kutlarız. Birinci Dünya Savaşı sonrası 15 Mayıs 1919 tarihinde İzmir’e Yunan kuvvetlerinin ayak basması ile başlayan bölgemizdeki Yunan işgali Polatlı'ya kadar ilerlemiş ve dünyanın gözleri önünde çoluk çocuk, genç yaşlı demeden insanımız katledilmiş, çeşitli işkencelere maruz bırakılmış, evlerini yakılıp yıkılmıştır. Yunanlıların İzmir'i işgal günlerinde Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’da yaktığı bağımsızlık ateşi dalga dalga tüm Anadolu’ya yayılmış, Sivas ve Erzurum Kongreleri ile geri dönülemez bir yola girilmiştir. Ege Bölgesinde ise İzmir’de sıkılan ilk kurşun ile neye uğradığını şaşıran Yunan kuvvetleri, Yörük Ali ve ekibinin Malgaç baskını devamı için tıklayınız.>>>>

 

Yönetim Kurulu

...
Yenipazar Belediye Başkanı Sayın Zafer Savcı'ya Geçmiş Olsun.

Yenipazar Belediye Başkanı Sayın Zafer SAVCI Ankara Acıbadem Hastanesinde ameliyat olmuştur. Hastaneden taburcu olan Sayın SAVCI’nın sağlık durumu iyi olup,  bugün Aydın’a dönecektir. Sayın SAVCI’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Mustafa Kemal Atatürk'ü Anarız

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 76. yılında rahmetle, saygıyla ve minnetle anıyoruz.

Gerçek boyutta görmek için tıklayınız...

Yönetim Kurulu

...
Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Cumhuriyet Bayramınızı kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz.

 

Yönetim Kurulu

 

Not: Yenimahalle Belediyesi tarafından bugün akşam, (29.10.2014 çarşamba günü) saat 19:00'da Ragıp Tüzün Parkından başlayan bir Cumhuriyet yürüyüşü yapılacaktır. Katılmak isteyen hemşerilerimize duyurulur.

...
Hemşerimiz Sayın Osman Yılmaz'a Başsağlığı Dilerim.

Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğünde görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın Osman YILMAZ’ın babası vefat etmiştir. Yenipazar ilçesi Direcik köyüne defnedilen merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Hemşerimizin AB RH + Kan İhtiyacı

Ankara Üniversitesi Cebeci Hastanesinde yatmakta olan lösemi hastası hemşerimiz için acil AB Rh+  kana ihtiyaç vardır. Kan vermek isteyen hemşerilerimiz aşağıda telefonu bulunan Mustafa Çümen ile irtibata geçebilirler. Kan vermek isteyen hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu.

 

Mustafa Çümen 0532 263 35 66

...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun.

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, aileniz ve sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmenizi dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Aydınlılar Gecesi Haberleri

Derneğimizin her yıl düzenlediği Geleneksel Aydınlılar Gecesi bu yıl 24.05.2014 tarihinde hemşerimizin yeri olan KÜNAR Restaurant'ta kalabalık bir hemşeri grubumuzun katılımı ile yapıldı. Mekanı, yemekleri, sanatçıları, insanları ile her şeyin "Aydınlı ve Aydın" olduğu Geleneksel Aydınlılar Gecemize katılan hemşerilerimize, gecenin hazırlanmasında emeği geçen gençlerimize, güzel bir gösteri sunan zeybek ekiplerimize, bizlere hizmet veren restaurant çalışanlarına teşekkür ederiz. Haberlerin linkleri için tıklayınız.

 

Yönetim Kurulu

...
Tüm Öğretmenlerin Öğretmenler Gününü Kutlarız.

Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedef doğrultusunda Türkiye’mizin her alanda çağdaş devletler düzeyinde yerini alması için ülkesini ve milletini seven bilinçli bireyler yetiştiren başta Türkiye’mizin en ücra köşelerinde görev yapan ve yapmakta olan öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlarız.

 

Yönetim Kurulu

...
Başımız Sağolsun

Derneğimizin kurucu üyelerinden ve Derneğimizin Denetim Kurulu Üyesi Sayın Yaşar KÖSE vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 02.01.2014 Perşembe günü Kocatepe Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Karşıyaka mezarlığına defnedilecektir. Derneğimizin ağabeyi merhum Yaşar Köse'ye Allah'tan rahmet ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Berat Kandiliniz Kutlu Olsun.

 

Berat Kandilinizi kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimiz Sayın Tevfik Sarpkaya Vefat Etmiştir.

Gençlik Spor Genel Müdürlüğünün Eski Genel Müdürü Sayın Tevfik SARPKAYA vefat etmiştir. Cenazesi yarın 20.11.2014 Perşembe günü Nazilli Koca Camii’inde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Kuyucak ilçesi Başalan kasabasında defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Sayın Makbule Balta'ya Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin üyesi Sayın Makbule BALTA'ya eşi hemşerimiz Avukat Sayın Cevat BALTA, tedavi gördüğü Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesinde vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 18.08.2014 Pazartesi günü Kocatepe Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Karşıyaka Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Nuri Öner'i Tebrik Ederiz.

Yönetim Kurulu Üyemiz Ankara’da ilköğretim okullarında Okul Müdürü olarak görev yapan Sayın Nuri ÖNER, Didim İlçe Halk Eğitim Müdürü olarak atanmıştır. Sayın ÖNER’i tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Yen Yılınız Kutlu Olsun.

Yeni yılınızı kutlar, yeni yılın size, ailenize ve sevdiklerinize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Funda - Yunus Çarpan Çiftine Mutluluklar Dileriz.

Derneğimizin üyelerinden Sayın Yunus ÇARPAN ile Funda hanım 07 Ekim 2011 cuma günü Çine İlçemizin Soğukoluk Köyünde yapılan düğün ile dünya evine girmiştir. Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Regaip Kandiliniz Kutlu Olsun.

Üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandilinizi kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Bilek Güreşinde Madalya Kazanan Hemşerilerimizi Tebrik Ederiz.

23.12.2012 Pazar günü Ankara Bilek Güreşi Şampiyonasındaa Ankara Gençlik Spor İl Müdürlüğünün sporcusu olarak katılan hemşerilerimiz Sayın Efe TELYAKAR  ve İbrahim YAŞAR madalya kazandılar. Ankara’daki pek çok spor kulubünün katıldığı şampiyonada Sayın Efe TELYAKAR, 60 kiloda sol bilek güreşinde birinci, sağ bilek güreşinde ikinci, 70 kiloda sağ bilek güreşinde üçüncü, Sayın İbrahim YAŞAR ise 80 kiloda sağ bilek güreşinde ikinci oldu.  Ankara Gençlik Spor İl Müdürlüğünün sporcusu olarak madalya kazanan iki hemşerimiz Mart ayında Antalya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar. Ankara Bilek Güreşi Şampiyonasında madalya kazanan Sayın TELYAKAR ve Sayın YAŞAR’a başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Nazilli Belediyespor Galibiyeti kaçırdı.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden Nazilli Belediyespor 09 Aralık Pazar Günü lider durumda bulunan Polatlı Bugsaşspor ile Polatlı İlçe Stadyumunda karşılaştı. Saat 13:30 da başlayan futbol maçına Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR ve yönetim kurulu üyelerimiz, derneğimizin organizasyonunda toplanan hemşerilerimizle birlikte Yenimahalle Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsle toplu olarak gidildi.Karşılaşmaya hızlı başlayan taraf Polatlı Bugsaşspor oldu ve 16 dakikada İsmail Türk’ün attığı golle 1-0 öne geçti. Golden sonra maça denge geldi ve Nazilli Belediyesporun sağlı sollu atakları 26. dakikada Muğdat ile sonuç buldu. Muğdat’ın golu ile beraberliği sağlayan Nazilli Belediyespor atak oyunu sonuç vermedi ve ilk yarı 1-1 beraberlikle sonuçlandı. İkinci yarı hızlı başlayan Nazilli Belediyespor 50. Dakikada Furkan ile 2-1 öne geçti. detaylar ve fotograflar için tıklayınız.>>>>>

 

Yönetim Kurulu

...
Egem Platformuna 5 Aralık Dünya Gönüllülük Gününde Ödül Verildi.

Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu tarafından düzenlenen 5 Aralık Dünya Gönüllülük Günü (Sivil Toplum Kuruluşları Günü) Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi YAŞAR’ın ev sahipliğinde, Ankara Valisi Sayın Alaaddin YÜKSEL’in de katılımları ile Nazım Hikmet Kongre ve Kültür Merkezinde kutlandı. Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı ve Egem Platformu Dönem Başkanı Sayın Ender VARDAR’a Üstün Hizmet ve Başarı Belgesi verildi.Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı Sayın Veli SARITOPRAK’ın açılış konuşması ile başlayan Dünya Gönüllülük Günü etkinliği, Ankara Sanayi Odası Başkanı Sayın Nurettin ÖZDEBİR’in konuşması ile devam etti. Sayın ÖZDEBİR, STK’ların durumunu anlattı. 20 üniversitesi, 6 teknoparkı, 9 OSB’si ile Ankara’nın yüksek teknolojide Türkiye’nin kalbi olduğunu, fotograflar ve devamı için tıklayınız.>>>>>

...
Zeybek Kursumuz 1 Hafta Süreyle Ertelenmiştir.

Derneğimizce Kasım ayından beri her pazar günü yapmakta olduğumuz zeybek kursumuz 10 Şubat 2013 Pazar günü okulda 2 oturum (sabah ve öğlen) sınav olması ve sınav saatinde okula sınava gireceklerin dışında kimse alınmaması nedeniyle bir hafta süreyle (10 Şubat 2012 Pazar günü yapılacak olan çalışma) iptal edilmiştir. Zeybek kurslarımız 17 Şubat 2013 Pazar günü saat 11:00'de aynı adreste yeniden başlayacaktır. Çalışmalarımıza katılan hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu

...
Kadir Geceniz Kutlu Olsun.

Bin aydan hayırlı olan Kadir Gecenizi kutlar, iyilik ve güzelliklerin sizlerle olmasını dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Ramazan Ayınız Mübarek Olsun.

Dinimizce kutsal kabul edilen on bir ayın sultanı Ramazan ayı 27 Haziran 2014 Cuma günü gece kalkılacak sahur ile başlayacak. Ramazan ayı boyunca tutulacak oruçla susuz kalmış ve aç insanların halini anlamaya, sabır ve şükretmenin, iyiliğin ve yardımseverliğin ve nefsine hakim olabilmenin güzelliğini bir kere daha anlamaya ve yaşamaya çalışacağız. Ramazan ayında iftar saatinde ailenin tamamı sofrada bulunması istenir ve bazen iftar açmaya akrabalara gidilerek hal hatır sorulur. İftar saatleri aileyi birleştirdiği gibi iftar için yapılan akraba ziyaretleri ile de akrabaların gönülleri alınır. Ramazan ayında iftar saatinin güzelliği kadar sahura kalkmanın da ayrı bir güzelliği bulunmaktadır. Aslında ramazan ayında yaşadıklarımızı yaşamımız boyunca yaşamaya ve yaşatmaya çalışmamız gerekir. Bu vesile ile sabrın, nefsine hakim olmanın, iyiliğin ve yardımseverliğin yaşandığı on bir ayın sultanı Ramazan ayınız hayırlı ve mübarek olsun.

 

Yönetim Kurulu ...
İnci - Hakan Ertaş Çiftini Tebrik Ederiz.

Derneğimizin üyesi ve zeybek ekibi oyuncularından Sayın Hakan – İnci ERTAŞ çiftinin kız çocukları dünyaya gelmiştir. "ELİF İLAY" ismini verdikleri bebeğin ve annenin sağlık durumları iyi olup, aramıza katılan "ELİF İLAY'a sağlıklı ve huzur dolu uzun bir yaşam dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Sayın Hazer'e Geçmiş Olsun.

Derneğimizin üyesi öğretmen Sayın Sultan AYDOĞDU'nun ve Jandarma Genel Komutanlığı Güvercinlik sivil memur olarak görev yapan Sayın Hüseyin HAZER’in babası rahatsızlanmıştır. Baba HAZER’nin sağlık durumu iyi olup, Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi görmektedir. Sayın HAZER’e geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
İsa Nalbantoğlu'nun Babası Vefat Etmiştir.

Derneğimizin üyesi TRT Genel Müdürlüğünde görev yapmakta olan Sayın İsa NALBANTOĞLU'nun babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
 Sayfalar : « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »
Aydınlılar Gecesi Yapıldı.
Ege İlleri 7. Tanıtım Günleri ve Etkinliklerinde Neler Oldu.
Ege İlleri 7. Tanıtım Günleri ve Etkinlikleri Açıdı.
Geleneksel Tanışma Çayımız Yapıldı.
Efeler Belediyedi kent Konseyi Kadın Meclisi Derneğimizi Ziyaret Etti.


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA