Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
SİTE İÇİ ARAMA
Toplam : 750 kayıt mevcut.
Hemşerimiz Sayın Tevfik Sarpkaya Vefat Etmiştir.

Gençlik Spor Genel Müdürlüğünün Eski Genel Müdürü Sayın Tevfik SARPKAYA vefat etmiştir. Cenazesi yarın 20.11.2014 Perşembe günü Nazilli Koca Camii’inde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Kuyucak ilçesi Başalan kasabasında defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Geleneksel Aydınlılar Tanışma Çayı 22 Kasım 2014 tarihinde Yapılacaktır.

Derneğimizce her yıl düzenlenen “ AYDINLILAR GELENEKSEL TANIŞMA ÇAYI” bu yıl 22 Kasım 2014 Cumartesi Günü Dernek Binamızda yapılacaktır. Milletvekillerimiz, Bürokratlarımız, İş adamlarımız, ve öğrencilerimizin de katılacağı ve Saat 14:00 de başlayacak olan tanışma çayımıza Ankara’da yaşayan hemşerilerimizin birbirleri ile tanışmaları amaçlanmaktadır. Tanışma çayında hemşerilerimize aşure ikram edilecektir. Derneğimizce düzenlenen Aydınlılar Geleneksel Tanışma Çayımıza tüm hemşerilerimizi bekliyoruz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Özben ERKÖK'e Geçmiş Olsun.

Aydınlılar Türk Sanat Müziği Korosunun Kurucusu Sayın Özben ERKÖK rahatsızlanmış olup evde istirahat etmektedir. Sayın ERKÖK’e geçmiş olsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Mustafa Kemal Atatürk'ü Anarız

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 76. yılında rahmetle, saygıyla ve minnetle anıyoruz.

Gerçek boyutta görmek için tıklayınız...

Yönetim Kurulu

...
Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Cumhuriyet Bayramınızı kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz.

 

Yönetim Kurulu

 

Not: Yenimahalle Belediyesi tarafından bugün akşam, (29.10.2014 çarşamba günü) saat 19:00'da Ragıp Tüzün Parkından başlayan bir Cumhuriyet yürüyüşü yapılacaktır. Katılmak isteyen hemşerilerimize duyurulur.

...
Sayın Öztürk'e Geçmiş Olsun.

Türkiye Elektirk İşleri Genel Müdürlüğünden (TEDAŞ) emekli olan hemşerimiz Sayın İlhan ÖZTÜRK'ün kızı apandis amaliyatı olmuştur. Sayın ÖZTÜRK'ün sağlık durumu iyi olup evde istirahat etmektedir. Hemşerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.

Ramazan Bayramınızı kutlar, aileniz ve sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmenizi dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Dernek Başkanımız Sayın Ender Vardar'ın Dayısı Vefat Etmiştir.

Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR'ın daysı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi yarın (28.05.2014 Çarşamba Günü) öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namzından sonra Nazilli'de defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, Sayın Vardar'a, merhumun kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Hakan Ertaş'ın Kayınpederi Vefat Etmiştir.

Derneğimizin üyesi ve zeybek ekibimizin oyuncularından İller Bankasında görev yapmakta olan Sayın Hakan ERTAŞ’ın kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

Gerçek boyutta görmek için tıklayınız...

Kurtuluş savaşımızın son adımları olan 30 Ağustos Zaferinin 92 yılı dolayısı ile Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarız. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 19 Mayıs 1919 da Samsun’a ayak basması ile başlayan Kurtuluş Mücadelesi, 30 Ağustos’ta Türk Milletinin zaferi ile kazanılan Büyük Taarruzun ardından Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasıyla sonuçlanmıştır. ATATÜRK’ün önderliğindeki Anadolu insanının azmi ve kararlılığı ile kazanılmış olan bu zafer, bu toprakların Türk yurdu olduğunu bir kere daha tescillemiştir. Bu nedenle Kurtuluş savaşının hangi şartlar altında verildiğini unutmayarak her zamankinden daha çok çalışarak Türkiye Cumhuriyetini çağdaş ülkeler düzeyine çıkarmak bu ülkede yaşayan her Türk insanın görevidir.

30 Ağustos dolayısı ile vatanımızın düşman işgalinden kurtulması için canlarını veren şehitlerimize ve başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm gazilerimize minnetle şükranla bir kere daha anarız.

Yönetim Kurulu

...
Yusuf Özdemir'e Başsağlığı dileriz.

Dernek ikinci Başkanımız Sayın Yusuf Özdemir'in eniştesi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
İnci - Hakan Ertaş Çiftini Tebrik Ederiz.

Derneğimizin üyesi ve zeybek ekibi oyuncularından Sayın Hakan – İnci ERTAŞ çiftinin kız çocukları dünyaya gelmiştir. "ELİF İLAY" ismini verdikleri bebeğin ve annenin sağlık durumları iyi olup, aramıza katılan "ELİF İLAY'a sağlıklı ve huzur dolu uzun bir yaşam dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Sayın Makbule Balta'ya Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin üyesi Sayın Makbule BALTA'ya eşi hemşerimiz Avukat Sayın Cevat BALTA, tedavi gördüğü Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesinde vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 18.08.2014 Pazartesi günü Kocatepe Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Karşıyaka Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
İsa Nalbantoğlu'nun Babası Vefat Etmiştir.

Derneğimizin üyesi TRT Genel Müdürlüğünde görev yapmakta olan Sayın İsa NALBANTOĞLU'nun babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Acil Bir Hasta için B Rh Negatif Kana İhtiyaç Vardır.

Başkent Üniversitesi Hastanesinde yatmakta olan Hemşerimiz Şengül ÖZTÜRK için acil B Rh (negatif) kana ihtiyaç vardır. Kan vermek isteyen hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu a.

 

Kan vermek isteyen hemşerilerimiz için: İletişim: 0544 822 11 96 (Kazım Öztürk)

...
Hemşerimiz Sayın Mustafa Pınarcı'nın Kitabı Yayımlanmıştır.

Polis Akademisinde Öğretim Görevlisi olarak görev yapmakta olan Emniyet Müdürü hemşerimiz Sayın Dr./ PhD. Mustafa PINARCI’nın “Uyuşturucu Sorunu Ve Mücadele Politikası” isimli kitabı yayımlanmıştır. Türkiye'de uyuşturucu sorunun boyutlarını, Avrupa ülkeleriyle karşılaştırarak ortaya koyan ve Türkiye'de uyuşturucu kullanma ve bulundurma suçunda cezai yaptırımlarda yapılan esnemeyi, olumsuz sonuçlarıyla ortaya koyarak politika önerilerini sunan Sayın PINARCI’nın kitabı Adalet Yayınevi yayınlarından çıkmıştır. İlgisi olan hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu

...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun.

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, aileniz ve sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmenizi dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimizin AB RH + Kan İhtiyacı

Ankara Üniversitesi Cebeci Hastanesinde yatmakta olan lösemi hastası hemşerimiz için acil AB Rh+  kana ihtiyaç vardır. Kan vermek isteyen hemşerilerimiz aşağıda telefonu bulunan Mustafa Çümen ile irtibata geçebilirler. Kan vermek isteyen hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu.

 

Mustafa Çümen 0532 263 35 66

...
Sayın Mehmet Karaaslan'a Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin üyesi ve bir dönem derneğimizin yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan SayınMehmet KARAASLAN'ın kuzeni vefat etmiştir. Merhumun cenazesi bugün (21.07.2017 Pazartesi) Nazilli'de defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Zeybek Kursumuz Bu Hafta (25.11.2012) Saat 11:00'de Başlayacaktır.

Geçen hafta sınav dolayısı ile saat 13:00'de başlamış olduğumuz zeybek kursumuz 25 Kasım 2012 Pazar günü saat 11:00’de başlayacaktır. Zeybek kursumuza katılacak olan hemşerilerimize ve zeybek oyunlarına gönül verenlere duyurulur.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Mehmet BOZTAŞ'a Başsağlığı Dileriz.

Aydın Eski Milletvekilimiz Sayın Mehmet BOZTAŞ'ın kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Zeybek Göstersi ve Konsere Davet.

Derneğimizin kurucusu olduğu Egem Platformunca düzenlenen Ege İlleri 5. Tanıtım Sergisi ve Etkinliklerinin 3 üncü gününde (21.04.2012 Cumartesi Günü) Derneğimizce Nefesli Çalgılar Show Band Grubu ile derneğimizin Zeybek Ekibinin gösterisi ve Türk Halk Müziği konseri etkinliği gerçekleştirilecektir. Etkinliğe Sayın Valimiz Kerem AL, Eski Bakanlarımız Sayın Cengiz ALTINKAYA, Sayın Atilla KOÇ ve milletvekillerimizin katılacağı etkinlik saat15:00 başlayacaktır. 2 saat sürecek olan gösteriler ve konserimize tüm halkımız davetlidir.

 

...
Zeybek Kursumuz Bu Dönem İçin Sona Ermiştir.

2011 Kasım ayından beri her hafta sonu pazar günleri düzenlemekte olduğumuz zeybek kursumuz 13.05.2012 pazar günü yapılan son çalışma ile bu dönem için bitirilmiştir. Ancak 03 Haziran 2012 tarihindeki Geleneksel Aydınlılar Gecesinde gösteri yapacak olan zeybek ekibine seçilen arkadaşlarımızla 20 ve 27 Mayıs 2012 tarihlerinde saat 12:30’da başlamak üzere zeybek ekibimizin çizgi çalışması yapılacaktır. 2012 Kasım ayında yeniden başlayacak olan zeybek kursumuz ve derneğimizin diğer faaliyetleri ile ilgili bilgileri www.efeler.org adlı internet sitemizden takip edebilirsiniz. Zeybek kursumuza katılan hemşerilerimize gösterdikleri gayretlerden dolayı teşekkür ederiz.

 

Yönetim Kurulu

...
Tapu ve Kadastro Personel Alımı Duyurusu

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne, Tapu Branşı için 25, Teknik Branş için 10 olmak üzere toplam 35 Tapu ve Kadastro Uzman Yardımcısı ile 20 Müfettiş Yardımcısı alınacaktır. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı ile Tapu ve Kadastro Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı ile ilgili bilgiler ekteki linkte yer almaktadır. İlgilenen hemşerilerimize duyurulur.

 

Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı için tıklayınız: http://web.tkgm.gov.tr/tkgm/index.php?page=haberler&Id=6206

 

Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı için tıklayınız: http://web.tkgm.gov.tr/tkgm/index.php?page=haberler&Id=6181 

 

Yönetim Kurulu

...
Uzun Yaşamın Sırrı: Nazilli

Nazilli Kaymakamlığı, Nazilli Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesinin birlikte gerçekleştirdiği Uzun Yaşamın Sırrı Nazilli konulu araştırma sonuçları 07 Kasım 2012 tarihinde İstanbul Çırağan Otelte yapılan toplantıda anlatıldı. Toplantıya Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR’ın yanısıra Bilim Kurulu mensupları Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr. İsmail TUFAN, Avusturyalı bilim adamı Sayın Prof.Dr. Terence SEEDSMAN,  Sağlık Eski Bakanı Sayın Osman DURMUŞ, Aydın Milletvekili Sayın Ali UZUNIRMAK, Nazilli Kaymakamı Sayın Mehmet OKUR, Nazilli Belediye Başkanı Sayın Haluk ALICIK, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Tacettin PİRİNÇ ve sivil toplum örgütleri katıldı. Toplantıda gerçekleştirilen araştırma raporunun sonuçlarını Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr. İsmail TUFAN açıklandı. Sayın TUFAN Nazilli Yaşlılık Araştırması raporu ile ilgili yaptığı açıklamada, çalışmanın 4 yıl sürdüğünü, son 30 yılını Nazilli’de geçiren  ve üç nesildir Nazilli’de yaşayan 60 yaş üstü 10 bir kişi ile görüştüklerini, bu kişilerin yaşayışlarını devamı için tıklayınız >>>>

...
Hemşerimiz Sayın Kemalettin BALKU'yu Tebrik Ederiz

TEİAŞ Genel Müdürlüğünde İşletme Müdür Yardımcısı (teknik) olarak görev yapmakta olan aynı zamanda TEİAŞ Spor Kulübü Asbaşkanı olan Milli güreşci derneğimizin üyesi hemşerimiz Sayın Kemalettin BALKU, Cimnastik Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiştir. Hemşehrimiz Sayın Kemalettin BALKU'yu tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Hemşerimiz Ali Aydın Cihanoğlu'na Başsağlığı Dileriz.

Hemşerimiz Sayın Ali Aydın CİHANOĞLU’nun babası vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 20.10.2013 Pazar Günü Aydın’da Osman Yozgatlı Camiinden kaldırılıp Tellidede Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Bilek Güreşinde Madalya Kazanan Hemşerilerimizi Tebrik Ederiz.

23.12.2012 Pazar günü Ankara Bilek Güreşi Şampiyonasındaa Ankara Gençlik Spor İl Müdürlüğünün sporcusu olarak katılan hemşerilerimiz Sayın Efe TELYAKAR  ve İbrahim YAŞAR madalya kazandılar. Ankara’daki pek çok spor kulubünün katıldığı şampiyonada Sayın Efe TELYAKAR, 60 kiloda sol bilek güreşinde birinci, sağ bilek güreşinde ikinci, 70 kiloda sağ bilek güreşinde üçüncü, Sayın İbrahim YAŞAR ise 80 kiloda sağ bilek güreşinde ikinci oldu.  Ankara Gençlik Spor İl Müdürlüğünün sporcusu olarak madalya kazanan iki hemşerimiz Mart ayında Antalya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar. Ankara Bilek Güreşi Şampiyonasında madalya kazanan Sayın TELYAKAR ve Sayın YAŞAR’a başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun.

Miraç Kandilinizi kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Kadir Geceniz Kutlu Olsun.

Bin aydan hayırlı olan Kadir Gecenizi kutlar, iyilik ve güzelliklerin sizlerle olmasını dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun.
 

Gerçek boyutta görmek için tıklayınız...

Türk Ulusunun Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliğinde tarih sahnesinde bir defa daha şaha kalkışının başlangıcı olan 19 Mayıs 1919 tarihi nedeniyle Türk Ulusunun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutlarız. 19 Mayıs “Türk Milleti için bağımlı yaşamaktansa ölmek daha iyidir” diyerek Samsuna çıkan Atatürk’ün liderliğinde binlerce şehit vererek, sıkıntı ve yokluklar içinde kazanılan Bağımsızlık mücadelemiz için çok önemli bir tarihtir. 19 Mayıs 1919 tarihinde yakılan ateş, tüm yurda kısa sürede yayılmış, Türk Milletinin makus talihi tersine dönmüş ve sonunda bugünkü mevcudiyetimiz olan Türkiye Cumhuriyeti kurulmuştur. Cumhuriyetimizin devamı ve dünya üzerinde hak ettiği yere gelmesi için bizlere çok büyük görevler düşmektedir. Birlik ve beraberliğimize yönelik her türlü saldırı veya tehdit karşısında daha fazla kenetlenerek şartlar ne olursa olsun bağımsızlığımızı korumalı, huzur ve güvenliğimizin bozulmasına fırsat vermemeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

Yönetim Kurulu

...
Hakan Ertaş'ın Kayınpederine Geçmiş Olsun.

Derneğimizin üyesi ve zeybek ekibimizin oyuncularından İller Bankasında görev yapmakta olan Sayın Hakan ERTAŞ’ın kayınpederi kalp krizi geçirmiştir. Evde tedavisi devam etmekte olan Sayın Hakan ERTAŞ’ın kayınpederi ’ne geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Sayın Atila Karpınar'a Başsağlığı Dileriz.

Aydın Hedef Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sayın Atila KARPINAR'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Yenipazar Belediye Başkanı Sayın Zafer Savcı'ya Geçmiş Olsun.

Yenipazar Belediye Başkanı Sayın Zafer SAVCI Ankara Acıbadem Hastanesinde ameliyat olmuştur. Hastaneden taburcu olan Sayın SAVCI’nın sağlık durumu iyi olup,  bugün Aydın’a dönecektir. Sayın SAVCI’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Sayın Hazer'e Geçmiş Olsun.

Derneğimizin üyesi öğretmen Sayın Sultan AYDOĞDU'nun ve Jandarma Genel Komutanlığı Güvercinlik sivil memur olarak görev yapan Sayın Hüseyin HAZER’in babası rahatsızlanmıştır. Baba HAZER’nin sağlık durumu iyi olup, Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi görmektedir. Sayın HAZER’e geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Aydın Eriş'in Eşi Vefat Etmiştir.

Ziraat Bankası Ümitköy Şube Müdürü iken emekli olan hemşerimiz Sayın Mehmet Aydın ERİŞ’in eşi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Kamil-Tuğba DUMAN Çiftine Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz.

Derneğimizin yönetim kurulu üyesi Sayın Hasan DUMAN’ın oğlu Tarımsal Araştırmalar Genel Müdürlüğünde görev yapan Sayın Kamil DUMAN ile Sayın Tuğba COŞANDAL ile dünya evine girmişlerdir. Yaşamlarını birleştiren Kamil – Tuğba DUMAN çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Cevat Balta İçin Kan İhtiyacı

Derneğimizin üyesi hemşerimiz Avukat Sayın Cevat BALTA rahatsızlanmış olup, Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesinde tedavi görmektedir. Hemşerimiz Sayın Cevat BALTA’nın tedavisi için AB Rh+ taze kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyen hemşerilerimizin aşağıda belirtilen telefon numarası ile iletişime geçmeleri önemle duyurulur. Bu vesile ile hemşerimiz Sayın Cevat BALTA’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletir, eski sağlığına bir an önce kavuşmasını dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Meşe ve Sayın Kaya'ya Geçmiş Olsun.

Derneğimizin yönetim kurulu üyesi Sayın Ahmet MEŞE’nin babası rahatsızlanmıştır. Hastanede tedavi gören Baba MEŞE’nin sağlık durumu iyi olup, evde istirahat etmektedir. Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğünde Daire Başkanlığı görevinde bulunan emekli Sayın Ünver KAYA’nın annesi düşme sonucu ayağında kırık meydana gelmiştir. Adnan Menderes Üniversite Hastanesinde tedavi olan Anne KAYA’nın sağlık durumu iyi olup, evde istirahat etmektedir. Hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Aydınlılar Gecesi Haberleri

Derneğimizin her yıl düzenlediği Geleneksel Aydınlılar Gecesi bu yıl 24.05.2014 tarihinde hemşerimizin yeri olan KÜNAR Restaurant'ta kalabalık bir hemşeri grubumuzun katılımı ile yapıldı. Mekanı, yemekleri, sanatçıları, insanları ile her şeyin "Aydınlı ve Aydın" olduğu Geleneksel Aydınlılar Gecemize katılan hemşerilerimize, gecenin hazırlanmasında emeği geçen gençlerimize, güzel bir gösteri sunan zeybek ekiplerimize, bizlere hizmet veren restaurant çalışanlarına teşekkür ederiz. Haberlerin linkleri için tıklayınız.

 

Yönetim Kurulu

...
 Sayfalar : « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »
Geleneksel Tanışma Çayımız Yapıldı.
Efeler Belediyedi kent Konseyi Kadın Meclisi Derneğimizi Ziyaret Etti.
Zeybek Kursumuz Başlamıştır.
Öğrencilerimizin Tanışma Çayı Yapıldı.
Egeliler El Ele Kokteyli Yapıldı.


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA