Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
SİTE İÇİ ARAMA
Toplam : 955 kayıt mevcut.
Milletvekilimiz Sayın Bülent TEZCAN'a Yeni Görevinde Başarılar Dileriz.

Aydın Milletvekilimiz Sayın Bülent TEZCAN, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Cumhuriyet Halk Partisinde Seçim ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak olan Sayın TEZCAN’a yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sn. Ender VARDAR'A Başsağlığı Dileriz

Derneğimizin Genel Başkanı Sayın Ender VARDAR'ın yengesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Emrah Topçu'yu Tebrik Ederiz.

Derneğimizin üyesi ve zeybek ekibimizin oyuncularından Sayın Emrah TOPÇU’nun bir erkek bebeği dünyaya gelmiştir. Yağız Efe adını verdikleri bebeğe anne ve babası ile sağlıklı ve başarılı bir ömür dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Sayın İsmail Kozan'a yeni Görevinde Başarılar Dileriz.

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünde Genel Müdür Yardımcısı Vekili olarak görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın İsmail KOZAN Özbekistan’a TAŞKENT Basın Müşaviri olarak atanmıştır. Sayın KOZAN’a yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Sayın Ender Vardar'a Başsağlığı Dileriz.

Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR’ın yengesi vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 27.08.2013 Salı günü kılınacak öğle namazından sonra Nazilli’de defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Zeybek Kursumuz Tüm Hızıyla Devam Ediyor.

Derneğimizin düzenlediği dernek merkez binamızın altındaki salonda erçekleştidiğimiz zeybek kursumuz tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmalarımıza katılan zeybek oyunlarına gönül veren tüm hemşerilerimize  teşekkür ederiz.

 

Yönetim kurulu

 

...
Kadir Gecenizi Kutlarız.

Bin aydan hayırlı olan Kadir Gecenizi kutlar, iyilik ve güzelliklerin sizlerle olmasını dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.

Ramazan Bayramınızı kutlar, aileniz ve sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmenizi dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun
Kurtuluş savaşımızın son adımları olan 30 Ağustos Zaferinin 94 yılı dolayısı ile Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarız. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 19 Mayıs 1919 da Samsun’a ayak basması ile başlayan Kurtuluş Mücadelesi, 30 Ağustos’ta Türk Milletinin zaferi ile kazanılan Büyük Taarruzun ardından Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasıyla sonuçlanmıştır. ATATÜRK’ün önderliğindeki Anadolu insanının azmi ve kararlılığı ile kazanılmış olan bu zafer, bu toprakların Türk yurdu olduğunu bir kere daha tescillemiştir. Bu nedenle Kurtuluş savaşının hangi şartlar altında verildiğini unutmayarak her zamankinden daha çok çalışarak Türkiye Cumhuriyetini çağdaş ülkeler düzeyine çıkarmak bu ülkede yaşayan her Türk insanın görevidir. 30 Ağustos dolayısı ile vatanımızın düşman işgalinden kurtulması için canlarını veren şehitlerimize ve başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm gazilerimize minnetle şükranla bir kere daha anarız. Yönetim Kurulu ...
Derneğimizin Üyesi Sayın Hüseyin Pehlivan Vefat Etmiştir.
Derneğimizin üyesi Sayın Hüseyin PEHLİVAN kalp krizi geçirerek hayıtını kaybetmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
TBMM Eski Bakanı İsmet Sezgin'in Kardeşi Özer Sezgin Vefat Etmiştir.

TBMM Eski Başkanı hemşerimiz Sayın İsmet SEZGİN’in kardeşi Kültür ve Turizm Bakanlığından emekli Sayın Özer SEZGİN vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 01.08.2012 Çarşamba Günü Kocatepe Camii'inde kılınacak ikindi namazına müteakip Cebeci asri mezarlığında defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi ve dostlarına başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Alper-Umay Yüksel Çiftini Tebrik Ederiz.

Derneğmizin üyesi ve zeybek ekibi oyuncularından Sayın Alper YÜKSEL ile Umay YÜKSEL çiftinin kız çocukları dünyaya gelmiştir. "BELİZ" ismini verdikleri bebeğin ve annenin sağlık durumları iyi olup, aramıza katılan "BELİZ"'e sağlıklı ve huzur dolu uzun bir yaşam dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Yönetim Kurulu Görev Dağılımı Yapıldı

15 Ocak 2017 Pazar günü derneğimizde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı göreve gelen derneğimizin yönetim kurulu 18 Ocak 2017 Çarşamba günü toplanarak kendi içinde görev dağılımı yaptı. Genel Başkanlığa Sayın Halil APAYDIN seçildi. Diğer üyelerimizin görev dağılımı şu şekilde oluştu. 1-Halil Apaydın Genel Başkan, 2- Arzu Akar Genel Başkan Yardımcısı, 3- Menderes Payze Genel Sekreter, 4- Aziz Azman Genel Muhasip, 5- Emrah Topçu Genel Sekreter Yardımcısı 6- Cahit Yağcı Genel Muhasip Yardımcısı, 7- Ahmet Meşe Üye, 8- Selim Karakoyun Üye, 9- Şenol Baran Üye, 10- Halime Çomak Üye, 11- Hakan Orkun Öksüz Üye, 12 Şükrü Mutaf Üye, 13- Selim Soydemir Üye, 14- Metin Gürü Üye, 15- Nail Cesur Üye

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimiz Feyzullah Okumuş'un Kızının Nikah Daveti

Sayıştay Başkanlığında Uzman Denetçi olarak görev yapmakta olan hemşehrimiz Sayın Feyzullah OKUMUŞ’un kızı Merve OKUMUŞ’un aşağıda yer alan tarih ve adreste gerçekleştirilecek olan nikâh törenine bütün hemşehrilerimiz davetlidir. Hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu

...
30 ağuztos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

Gerçek boyutta görmek için tıklayınız...

Kurtuluş savaşımızın son adımları olan 30 Ağustos Zaferinin 91 yılı dolayısı ile Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarız. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 19 Mayıs 1919 da Samsun’a ayak basması ile başlayan Kurtuluş Mücadelesi, 30 Ağustos’ta Türk Milletinin zaferi ile kazanılan Büyük Taarruzun ardından Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasıyla sonuçlanmıştır. ATATÜRK’ün önderliğindeki Anadolu insanının azmi ve kararlılığı ile kazanılmış olan bu zafer, bu toprakların Türk yurdu olduğunu bir kere daha tescillemiştir. Bu nedenle Kurtuluş savaşının hangi şartlar altında verildiğini unutmayarak her zamankinden daha çok çalışarak Türkiye Cumhuriyetini çağdaş ülkeler düzeyine çıkarmak bu ülkede yaşayan her Türk insanın görevidir. 30 Ağustos dolayısı ile vatanımızın düşman işgalinden kurtulması için canlarını veren şehitlerimize ve başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm gazilerimize minnetle şükranla bir kere daha anarız.

 

Yönetim Kurulu

...
Aydınımızın Kurtuluş Günleri Kutlu Olsun.

Milli mücadelenin en yoğun şekilde gerçekleştiği Aydın’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 91. yıl dönümü dolayısı ile vatandaşlarımızın kurtuluş bayramını kutlarız. Birinci Dünya Savaşı sonrası 15 Mayıs 1919 tarihinde İzmir’e Yunan kuvvetlerinin ayak basması ile başlayan bölgemizdeki Yunan işgali Polatlı'ya kadar ilerlemiş ve dünyanın gözleri önünde çoluk çocuk, genç yaşlı demeden insanımız katledilmiş, çeşitli işkencelere maruz bırakılmış, evlerini yakılıp yıkılmıştır. Yunanlıların İzmir'i işgal günlerinde Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’da yaktığı bağımsızlık ateşi dalga dalga tüm Anadolu’ya yayılmış, Sivas ve Erzurum Kongreleri ile geri dönülemez bir yola girilmiştir. Ege Bölgesinde ise İzmir’de sıkılan ilk kurşun ile neye uğradığını şaşıran Yunan kuvvetleri, Yörük Ali ve ekibinin Malgaç baskını ile bu yurdun kolay kolay teslim alınamayacağını anlamışlardır. Aynı zamanda Malgaç baskını ile yunan kuvvetlerinin geri püskürtülmesi toplumumuzun moral değerlerini de yükselttiği gibi bağımsızlık mücadelesine bir ateşinde ege bölgesinden yakılmasını sağlamıştır. Mustafa Kemal ATATÜRK’ün önderliğinde başlatılan bağımsızlık mücadelesi, Türk Milletinin azmi, kararlılığı ve cesareti ile devamı için tıklayınız.>>>>>

...
Yeni Eğitim Öğretim Yılı Hayırlı Olsun.

İlköğretim ve liselerde yaklaşık 16 milyon öğrencinin öğrenim göreceği ve 870 bin öğretmenin görev aldığı 2012-2013 yılı eğitim ve öğretim yılı başladı. Üç aylık bir aradan sonra 16 Eylül Pazartesi günü başlayan eğitim 13 Haziran 2012 Cuma ünü sona erecek. Eğitim ve öğretim yılı içinde öğrencilerimizin en iyi şekilde yetiştirilebilmeleri için öğretmenlerimize ve ailelerimize önemli görevler düşmektedir. Ülkemizin çağdaş ülkeler seviyesinde yerini alabilmesi için öğrencilerimizin ülkesini seven, kendine güvenen, ezberci olmayan, araştırmacı ve sorgulayıcı bir anlayışla yetiştirilmesi gerekmektedir. Bu anlayışla yetişen öğrencilerimizin ileride görev aldığı her alanda Türkiye'mizin gelişmesine daha büyük katkı yapacağı açıktır.Bu düşüncelerle yeni eğitim ve öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, ailelere ve tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Valimiz Sayın Erol Ayyıldız’a Hayırlı Olsun Ziyareti.

Dernek Başkanımız Sayın Ender Vardar ve yönetim kurulu üyelerimiz, 23.09.2013 Pazartesi günü Valimiz Sayın Erol AYYILDIZ'ı makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Valimiz Sayın AYYILDIZ ile saat 16:00’da başlayan ziyaret yaklaşık 1 saat sürdü. Ziyaret sırasında söz alan Dernek Başkanımız Sayın VARDAR, derneğimiz ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi ve Ankara’da yaşayan Aydınlıların, Aydın’ımız için her zaman göreve hazır olduğunu söyleyerek Sayın Valimizi yeni görevinde başarılar diledi.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Merve YAĞCI'ya Geçmiş Olsun.

Yönetim kurulu üyemiz Sayın Cahit YAĞCI'nın kızı ve zeybek ekibimizin oyuncularından Sayın Merve YAĞCI, geniz etinden ameliyat olmuştur. Sayın Merve YAĞCI'nın sağlık durumu iyi olup, kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimiz Sayın Mehmet Oduncu'yu Tebrik Ederiz.

Ankara Vali Yardımcısı olarak görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın Mehmet ODUNCU Osmaniye Valisi olarak atanmıştır. Sayın ODUNCU'ya yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimiz Sayın Mehmet Ufuk ERDEN Uşak Valisi Oldu.

Kırşehir Valisi olarak görev yepmakta olan hemşerimiz Sayın Mehmet Ufuk ERDEN, Uşak Valisi olarak atanmıştır. Uşak Valisi Sayın Mehmet Ufuk ERDEN'e yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
İstanbul'da Yılbaşı Gecesi Yapılan HainSaldırıyı Lanetliyoruz.

İstanbul'da yılbaşı gecesi eğlence merkezine yapılan haince saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Ülkemizin birliğini bozmaya yönelik bu ve benzeri saldırıları yapanlara birlikte tepki vermeyi davet ediyor, saldırıyı yapanları Allah'a havale ediyoruz. Haince yapılan saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yaralılara acil şifalar dileriz.

 

Yönetim kurulu

...
Yeni Yönetimin Aydın Ziyareti Devam Ediyor.

Derneğimizin Başkanı Sayın Halil Apaydın başkanlığındaki yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Didim Belediye Başkanı Sayın Deniz Atalay, Söke Belediye Başkanı Sayın Süleyman Toyran, Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ayşe Şerifoğlu, Didim Ticaret Odası Başkanı Sayın Şaban Üstündağ, Meclis Başkanı Sayın Hilmi Yıldırım, Söke Ticaret Odası Başkanı Sayın Haluk Kutlay, Söke Ticaret Borsası Başkanı Sayın Salih Deniz Günal, Söke Lokantacılar Odası Başkanı Sayın Mehmet Gül'ü makamında ziyaret etti. Derneğimizin çalışmaları hakkında bilgi verildi. Bizlere ev sahipliği yapan Belediye Başkanlarına ve Oda Başkanlarına teşekkür ederiz.

 

Yönetim kurulu

...
İlknur - Onay Kuleli Çiftine Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz.

Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR’ın kızı sınıf öğretmeni Sayın İlknur VARDAR ile Sayın Cihat KULLELİ’nin oğlu Kaptan Sayın Onay KULELİ 26 Ağustos 2012 tarihinde Risa Park’ta yapılan düğün töreni ile dünya evine girmişlerdir. Düğün töreninde derneğimizin zeybek ekibi Aydın yöresi oyunlardan oluşan bir gösteri sunmuştur. Yaşamlarını birleştiren genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Yeni Yönetimin Aydın Ziyareti

Derneğimizin Başkanı Sayın Halil Apaydın Başkanlığındaki yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Efeler Belediye Başkanı Sayın Mesut ÖZAKÇAN, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Selahattin ÇETİNDOĞAN, Aydın Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yunus ŞAHİN, Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı Sayın Bahri ERDEL, Aydın Ticaret Odası Başkanı Sayın Hakan ÜLKEN'i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında deneğimizin yapmış olduğu faaliyetler ve önümüzdeki ünlerde yapılacak olan etkinliklerle ilgili bilgi verildi ve yapılacak olan etkinliklerde destek istendi. Sıcak bir ortamda gerçekleşen görüşmelerde bizleri kabul eden Belediye ve Oda Başkanlarına teşekkür ederiz.

 

Yönetim kurulu

...
30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

Gerçek boyutta görmek için tıklayınız...

Kurtuluş savaşımızın son adımları olan 30 Ağustos Zaferinin 90 yılı dolayısı ile Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarız. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 19 Mayıs 1919 da Samsun’a ayak basması ile başlayan Kurtuluş Mücadelesi, 30 Ağustos’ta Türk Milletinin zaferi ile kazanılan Büyük Taarruzun ardından Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasıyla sonuçlanmıştır. ATATÜRK’ün önderliğindeki Anadolu insanının azmi ve kararlılığı ile kazanılmış olan bu zafer, bu toprakların Türk yurdu olduğunu bir kere daha tescillemiştir. Bu nedenle Kurtuluş savaşının hangi şartlar altında verildiğini unutmayarak her zamankinden daha çok çalışarak Türkiye Cumhuriyetini çağdaş ülkeler düzeyine çıkarmak bu ülkede yaşayan her Türk insanın görevidir. 30 Ağustos dolayısı ile vatanımızın düşman işgalinden kurtulması için canlarını veren şehitlerimize ve başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm gazilerimize minnetle şükranla bir kere daha anarız.

 

Yönetim Kurulu

...
EGEM Platformu Dönem Başknalığı Derneğimize Geçti.

Ege Bölgesini oluşturan 8 ilin Ankara’da bulunan Dernek ve Vakıflarının temsilcilerinin oluşturduğu EGEM Platformu Dönem Başkanlığını bir yıllık süreyle Temmuz 2012 tarihinden itibaren Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği geçmiştir. Derneğimiz adına EGEM Platformu Dönem Başkanlığını Genel Başkanımız Sayın Ender VARDAR yürütecektir. Egem Platformu Yönetminin yapmış olduğu toplantıda daha önce 2006 ve 2009 yıllarında Dönem Başkanlığını görevini yürüten Derneğimizin Temmuz 2012 – Temmuz 2013 arasında da Dönem Başkanlığını yürütmesi uygun görülmüştür. Ege Bölgesini oluşturan iller arasında işbirliği, güç birliği, dayanışmayı ve Ege Bölgesini her ortamda en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlayan devamı için tıklayınız.

...
Menderes Payze'ye Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin Genel Sekreteri Menderes PAYZE'nin halasının kocası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Gaziantep’te yapılan Hain Saldırıyı Lanetliyoruz.

Türkiye’mizin huzurunu bozmaya yönelik Gaziantep’te gerçekleştirilen hain saldırıyı gerçekleştirenleri lanetliyoruz. Ramazan bayramı günü meydana gelen ve 4 ü çocuk 9 masum vatandaşımızın ölümüne neden olan bu saldırı, aciz insanların yaptığı kahpe bir saldırıdır. Türk Milletinin birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik bu ve benzeri saldırıları gerçekleştirenler bu emellerine ulaşamayacakladır. Buna Yüce Türk Milleti müsaade etmeyecektir. Hain saldırıda hakkın rahmetine kavuşanlara Allah’tan rahmet acılı ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Aydınımızın Kurtuluş Günleri Kutlu Olsun.

Milli mücadelenin en yoğun şekilde gerçekleştiği Aydın’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 90. yıl dönümü dolayısı ile vatandaşlarımızın kurtuluş bayramını kutlarız. Birinci Dünya Savaşı sonrası 15 Mayıs 1919 tarihinde İzmir’e Yunan kuvvetlerinin ayak basması ile başlayan bölgemizdeki Yunan işgali Sakarya'ya kadar ilerlemiş ve dünyanın gözleri önünde çoluk çocuk, genç yaşlı demeden insanımız katledilmiş, çeşitli işkencelere maruz bırakılmış, evlerini yakılıp yıkılmıştır. Yunanlıların İzmir'i işgal günlerinde Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’da yaktığı bağımsızlık ateşi dalga dalga tüm Anadolu’ya yayılmış, Sivas ve Erzurum Kongreleri ile geri dönülemez bir yola girilmiştir. Ege Bölgesinde ise İzmir’de sıkılan ilk kurşun ile neye uğradığını şaşıran Yunan kuvvetleri, Yörük Ali ve ekibinin Malgaç baskını ile bu yurdun kolay kolay teslim alınamayacağını anlamışlardır. Aynı zamanda Malgaç baskını ile yunan kuvvetlerinin geri püskürtülmesi toplumumuzun moral değerlerini de yükselttiği gibi devamı için tıklayınız.

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimiz Sayın Cevat Yazgılı'yı Tebrik Ederiz.

Çineli hemşerimiz Tuğgeneral Sayın Cevat YAZGILI, Yüksek Askeri Şura Kararınca Hava Pilot Tümgeneralliğe terfi etmiş ve Eskişehir Hava İkmal Bakım Merkez Komutanı olmuştur. Hemşerimiz Tümgeneral Sayın Cevat YAZGILI’yı tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
B Rh Pozitif Kana İhtiyaç Vardır.

TOBB Hastanesinde yatmakta olan Hemşerimiz Sayın İnönü ABACI’nın babası Sayın Halil İbrahim ABACI 29 Kasım 2016 Salı günü açık kalp ameliyatı olacağından B Rh (pozitif) taze kana ihtiyaç vardır. Kan vermek isteyen hemşerilerimizin saat 8:30 ile 9:00 arasında TOBB hastanesi Kan Merkezinde olması gerekmektedir. Hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu

...
Aydınspor 1923 Ankara’da Üzüldü.

3. Lig 2. Grupta mücadele eden ve 7 ici haftaya girerken 13 puanla lider durumda bulunan Aydınspor 1923, 21 Ekim Pazar günü Ankara Yenimahalle Hasan Doğan Stadyumunda Hacettepespor’a 2-1 yenildi. Aydınspor 1923 - Hacettepespor maçına TBMM Eski Başkanı Sayın İsmet SEZGİN, eski milletvekillerimiz sayın Ömer Okan ÇAĞLAR ve Mehmet Fatih ATAY, İl Genel Meclisi Üyesi Sayın Kadir MUTLU, Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR ve yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda derneğimizin organize ettiği hemşerimiz katıldı. Derneğimizin organizasyonu ile Ankara’da yaşayan hemşerilerimiz saat 13:00’de buluşarak maça toplu olarak katıldı. Aydınspor 1923’ü, Aydın’dan gelen yaklaşık 100 kişilik taraftar grubu yanlız bırakmadı.  Aydınspor 1923 - Hacettepespor maçı, Aydınspor 1923’ün başlama vuruşu ile başladı. İlk yarının başlarında devamı için tıklayınız >>>>

...
Tapu ve Kadastro Personel Alımı Duyurusu

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne, Tapu Branşı için 25, Teknik Branş için 10 olmak üzere toplam 35 Tapu ve Kadastro Uzman Yardımcısı ile 20 Müfettiş Yardımcısı alınacaktır. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı ile Tapu ve Kadastro Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı ile ilgili bilgiler ekteki linkte yer almaktadır. İlgilenen hemşerilerimize duyurulur.

 

Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı için tıklayınız: http://web.tkgm.gov.tr/tkgm/index.php?page=haberler&Id=6206

 

Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı için tıklayınız: http://web.tkgm.gov.tr/tkgm/index.php?page=haberler&Id=6181 

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerilerimize Başsağlığı Dileriz.

Türk Siyasetinin “İsmet Abisi” ve büyük bir devlet adamı TBMM Eski Başkanı Sayın İsmet SEZGİN vefat etmiştir. Değerli büyüğümüz Sayın İsmet Sezgin’in cenazesi 09.12.2016 Cuma Günü TBMM’nde yapılacak törenin ardından Kocatepe Camiinde Cuma namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından devlet mezarlığında toprağa verilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sevenlerine ve hemşerilerimize başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Canel - Salim Arabağı Çiftine Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz.

Derneğimizin üyesi ve zeybek ekibimizin oyuncularından Sayın Ayşe - Recep BASUT çiftinin kızları Sayın Canel BASUT ile Mustafa ARABAĞI'nın oğlu Salim ARABAĞI 01 Eylül 2012 tarihinde İzmir Pınarbaşı'ndaki Rose Düğün Saolununda yapılan düğün töreni ile dünya evine girmişlerdir. Yaşamlarını birleştiren Canel Salim çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Kadir Geceniz Kutlu Olsun.

Mübarek Kadir Gecenizi kutlar , iyilik ve güzelliklerin sizlerle olmasını dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Aydın Ağzıyla İncir Tadıyla SÜPER İNCİR Filmini İzleyelim.

Aydın’ın tanıtımına katkı sağlamak amacıyla Aydınlı Yönetmen Kerem SARI tarafından Merhum Başbakan Adnan MENDERES’in memleketi Çakırbeyli Köyü ve Aydın’ın tarihi mekanlarında çekilen “SÜPER İNCİR” 26 Temmuz 2013 Cuma Günü filmi sinemalarda gösterime girecektir. Film 10 gün içinde 30 bin izleyiciye ulaşması halinde Türkiye’deki tüm sinema salonlarında gösterilecektir. Aydın’ımızın ve bölgemizin tanıtımına katkı sağlayacak olan “SÜPER İNCİR” filmini tüm hemşerilerimizin, Egeye gönül verenlerin bir bilet alıp "Aydın Ağzıyla İncir Tadıyla" izlemesini tavsiye ediyoruz. Tüm hemşerilerimize ve Egeye gönül verenlere duyurulur.

 

Yönetim Kurulu

...
Derneğimizin Olağan Genel Kurulu Yapıldı.

Derneğimizin www.efeler.org isimli internet sitesinde, 20 Aralık 2016 tarihli Anayurt Gazetesinde ve derneğimizde mail adresleri bulunan üyelerimize mail yoluyla ilan ederek ayrıca üyelerimize telefonla arayarak duyurduğumuz Derneğimizin Olağan Genel Kurul toplantısı, 15.01.2017Pazar GünüMaltepe Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Akyol İşhanı 83/3 adresindeki Dernek Merkezimizde dernek üyelerimizin katılımı gerçekleştirildi. Derneğimizin 3 üncü Genel Başkanı Sayın Ender VARDAR’ın da hazır bulunduğu Deneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı, saat 14:00'de Genel Başkan Sayın Yusuf ÖZDEMİR’in açılış konuşması ile başladı. Sayın ÖZDEMİR konuşmasında hemşerilerimizle güzel bir günde derneğimizin Genel Kurul toplantısında birada olmaktan mutlu olduğunu ifade ederek zamanını derneğimize ayırıp Genel Kurul toplantısına gelen üyelerimize teşekkür etti. Ayrıca Sayın Başkan konuşmasında başta derneğimizin kurucularından ve Başkanlarından Sayın Metin KARAMENDERES, Sayın Necip ERBİL ve yakın zamanda aramızdan ayrılan değerli büyüğümüz Sayın İsmet SEZGİN başta olmak üzere ebediyete intikal eden dernek üyelerimizi saygıyla ve rahmetle andığını söyledi. Sayın Başkan konuşmasının devamında devamı için tıklayınız.

...
Başak-Hüseyin Altınkaya Çiftini Tebrik Ederiz.

Derneğimizin üyesi hemşerimiz Sayın Hüseyin ALTINKAYA ile Sayın Başak ALTINKAYA çiftinin erkek çocukları dünyaya gelmiştir. Demir ismini verdikleri bebeğin ve annenin sağlık durumları iyi olup, bu vesile ile Başak- Hüseyin ALTINKAYA çiftine ve torun sahibi olan Bayındırlık ve İskan Eski Bakanı Sayın Cengiz ALTINKAYA’yı tebrik eder, aramıza katılan Demir ALTINKAYA’ya sağlıklı ve huzur dolu uzun bir yaşam dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
 Sayfalar : « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »
Milletvekillerimizi Ziyaret Ettik.
Zeybek Kursumuz Başladı.
Yeni Yönetim Kurulumuz Hemşerilerimizle Pazar Kahvaltısında Buluştu.
9. Ege İlleri Tanıtım Günleri ve Etkinlikleri Açıldı.
23. Geleneksel Aydınlılar Gecesi yapıldı.


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA