Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
SİTE İÇİ ARAMA
Toplam : 1020 kayıt mevcut.
Bozdoğan ve Kuyucak Belediye Başkanları Derneğimizi ziyaret etti.

Ankara’da bulunan Bozdoğan Belediye Başkanı Sayın Salim Tümer APAYDIN ve Kuyucak Belediye Başkanı Sayın Ali Ulvi AKOĞLU 28 Eylül 2009 Pazartesi Günü saat 20:00’de derneğimizi ziyaret etti. Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin de hazır bulunduğu ziyaret yaklaşık 3 saat sürdü. Fotograflar ve Devamı için tıklayınız.

...
Haydi Maça!. Nazilli Belediyespor'u Yanlız bırakmayalım

23 Mayıs 2011 Pazartesi günü saat 17:00’de Ankara 19 Mayıs Stadyumunda NAZİLLİ BELEDİYESPOR – LÜLEBURGAZSPOR arasında 2. lige yükselme play-off maçı oynanacaktır. NAZİLLİ BELEDİYESPORUN maçı kazanması durumunda Bursa Nilüferspor – Ünyespor maçının galibi ile 26 Mayıs 2011 Cuma günü saat 19:00’da yine Ankara 19 Mayıs Stadyumunda 2.lige yükselme final maçı oynayacaktır. Nazilli Belediyespor’umuzu bu önemli maçlarında yalnız bırakmayacağınız inancıyla tüm hemşerilerimizi maça bekliyoruz.

 

Yönetim Kurulu

...
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramınızı kutlarız.

                                                              Gerçek boyutta görmek için tıklayınız...                                                         

Türk Ulusunun tarih sahnesinde bir defa daha şaha kalkışının başlangıcı olan Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919 günü Samsun’a çıkışının 92 inci yıl dönümü nedeniyle Türk Ulusunun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutlarız.

 

19 Mayıs “Türk Milleti için bağımlı yaşamaktansa ölmek daha iyidir” diyerek Samsuna çıkan Atatürk’ümüzün liderliğinde binlerce şehit vererek, sıkıntı ve yokluklar içinde kazanılan Bağımsızlık mücadelemiz için çok önemli bir tarihtir. 19 Mayıs 1919 da yakılan ateş, tüm yurda kısa sürede yayılmış, Türk Milletinin makus talihi tersine dönmüş ve sonunda bugünkü mevcudiyetimiz olan Türkiye Cumhuriyeti kurulmuştur.Cumhuriyetimizin devamı ve dünya üzerinde hak ettiği yere gelmesi için bizlere çok büyük görevler düşmektedir. Birlik ve beraberliğimize yönelik her türlü saldırı veya tehdit karşısında daha fazla kenetlenerek şartlar ne olursa olsun özgürlüğümüzü korumalı, huzur ve güvenliğimizin bozulmasına fırsat vermemeliyiz.Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

 

Yönetim Kurulu

...
Alper Erdoğan'a Başsağlığı Dileriz.

Gençlik komitemizin üyesi ve zeybek ekibimizin oyuncularından öğrenci kardeşimiz Sayın Alper ERDOĞAN’ın babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Umay - Alper Çiftine Mutluluklar Dileriz.

Zeybek ekibimizin oyuncularından Sayın Alper Nazmi YÜKSEL ile Sayın Umay TOTUK 18 Eylül 2011 pazar günü Vedat Dolakay nikah solununda yapılan törenle dünya evine girmiştir. Yaşamlarını birleştiren zeybek ekibimizin oyuncularına ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Aydınlılar Türk Sanat Müziği Koro Gösterisine Davet

Ankara’da yaşayan Aydınlıların oluşturmuş olduğu Özben (SEZGİN) ERÖK başkanlığında ve TRT ses sanatçılarından Ertuğrul SEVİNDİK’in şefliğindeki Aydınlılar Türk Sanat Müziği Korosu 06.06.2011 Pazartesi günü Kültür ve Turizm Bakanlığı DÖSİM Kültür Merkezi 75. yıl Tiyatro salonunda gösterisi sunacaktır. Derneğimizin Gençlik Komitesi Zeybek ekibinin de iki zeybek oyunu ile oyun sergileyeceği gösteri saat 20:00’de başlayacak olup, İzmirin Kavakları, Şu İzmir’den Amman, Şu Dalmadan Geçtin mi, Harmandalı Zeybeği, gibi bölgemiz türkülerinin yanı sıra Türk Sanat Müziğinin seçkin eserlerini seslendirecektir. Aydınlılar Türk Sanat Müziği Konserine tüm hemşerilerimiz davetlidir.

...
Aydınmızın Kurtuluş Günleri Kutlu Olsun

Milli mücadelenin en yoğun şekilde gerçekleştiği Aydın’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 89. yıl dönümü dolayısı ile vatandaşlarımızın kurtuluş bayramını kutlarız. Birinci Dünya Savaşı sonrası 15 Mayıs 1919 tarihinde İzmir’e Yunan kuvvetlerinin ayak basması ile başlayan bölgemizdeki Yunan işgali Sakarya'ya kadar ilerlemiş ve dünyanın gözleri önünde çoluk çocuk, genç yaşlı demeden insanımız katledilmiş, çeşitli işkencelere maruz bırakılmış, evlerini yakılıp yıkılmıştır. Yunanlıların İzmir'i işgal günlerinde Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’da yaktığı bağımsızlık ateşi dalga dalga tüm Anadolu’ya yayılmış, Sivas ve Erzurum Kongreleri ile geri dönülemez bir yola girilmiştir. Ege Bölgesinde ise İzmir’de sıkılan ilk kurşun ile neye uğradığını şaşıran Yunan kuvvetleri, Yörük Ali ve ekibinin Malgaç baskını ile bu yurdun kolay kolay teslim alınamayacağını anlamışlardır. Aynı zamanda Malgaç baskını ile devamı için tıklayınız.

...
Miraç Kandiliniz Kutlu Olsun.

Miraç Kandilinizi kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Yeni Seçilen Milletvekillerimizi Ziyaret Ettik.

Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR başkanlığında yönetim kurulu üyelerimizden oluşan bir heyet 29.06.2011 Çarşamba günü milletvekillerimizi makamlarında ziyaret etti. Yönetim kurulumuzda oluşan heyet, ziyaret sırasında yeni dönem milletvekillerimizin yapacak oldukları çalışmaların Türkiye’miz ve Aydın’ımız için hayırlı geçmesi dileklerinde bulundu ve derneğimize bir görev düştüğünde her zaman milletvekillerimizin yanında olacağımızı ifade etti. Heyet ayrıca önümüzdeki günlerde tüm milletvekillerimizi derneğimizde ağırlamak istediğini ifade etti. Milletvekillerimiz ise derneğin çalışmalarını takip ettiklerini, derneğimizi ziyaret etmek istediklerini ve yapılan faaliyetlere destek vereceklerini ifade etiler.

...
Ramazan Ayınız Kutlu Olsun.

Dinimizce mübarek ay olarak kabul edilen on bir ayın sultanı Ramazan ayı 01 Ağustos pazartesi günü başlayacak. Oruç tutacak olanlar pazar gecesi sahura kalkacak ve pazartesi günü akşam ezanı ile birlikte ilk iftarını yapacak.İmsak vaktinden gün batımına kadar geçen sürede insanın hiç bir şey yiyip içmeyerek nefsini kontrol ettiği bu ayda Müslümanlar ibadetlerini eksiksiz yerine getirmeye çalışır. Bu ay içinde bir de çeşit çeşit yemeklerin yapıldığı iftar saatleri vardır. İftar saatinde ailenin tamamı sofrada bulunması istenir ve bazen iftar açmaya akrabalara gidilerek hal hatır sorulur. İftar saatleri aileyi birleştirdiği gibi iftar için yapılan akraba ziyaretleri ile de akrabaların gönülleri alınır. Ramazan ayında iftar saatinin güzelliği kadar sahura kalkmanın da ayrı bir güzelliği vardır. Mahalle halkı davul ve mani eşliğinde uyandırılarak sahura kaldırılır. Şimdilerde kurulan saatlerle uyanarak sahura kalkan insanlar eskiye özlem duyduklarını ifade etmektedirler.

 

On bir ayın sultanı Ramazan ayı tüm haklımıza hayırlı ve mübarek olsun

 

Yönetim Kurulu

...
Van Başkale’deki Hain Saldırıyı Lanetliyoruz.

Türkiye’mizin birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik Van’ın Başkale ilçesinde güvenlik güçlerine yapılan menfur saldırı sonucunda 3 askerimizi şehit eden terör örgütüne ve yandaşlarını lanetliyoruz. Devletimizin en çok huzura ihtiyacı olduğu bu dönemde sinsice yapılmış bu saldırı, aciz insanların yaptığı kahpe bir saldırıdır. Türk Milletinin birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik bu ve benzeri saldırıyı gerçekleştirenler bu emellerine ulaşamayacakladır. Buna Yüce Türk Milleti müsaade etmeyecektir. Hain saldırıda şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve Türk Milletine başsağlığı yaralılara acil şifalar dileriz. Ne Mutlu Türküm Diyene

 

Yönetim Kurulu

...
Aydın'ımızın Yeni Valisi Sayın Kerem AL oldu.

17 Ağustos tarihli Resmi gazetede yayımlanan vali atamalarına ilişkin karar ile Aydın Valiliğine Bayburt Valisi Sayın Kerem AL atanmıştır. Eski Valimiz Sayın Hüseyin Avni ÇOŞ ise Adana Valiliğine atanmıştır. Yeni Valimiz Sayın Kerem AL'ın ilimize yararlı hizmetler vereceği düşüncesiyle yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 94 üncü yılı dolayısı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

...
Uzun Yaşamın Sırrı: Nazilli

Nazilli Kaymakamlığı, Nazilli Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesinin birlikte gerçekleştirdiği Uzun Yaşamın Sırrı Nazilli konulu araştırma sonuçları 07 Kasım 2012 tarihinde İstanbul Çırağan Otelte yapılan toplantıda anlatıldı. Toplantıya Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR’ın yanısıra Bilim Kurulu mensupları Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr. İsmail TUFAN, Avusturyalı bilim adamı Sayın Prof.Dr. Terence SEEDSMAN,  Sağlık Eski Bakanı Sayın Osman DURMUŞ, Aydın Milletvekili Sayın Ali UZUNIRMAK, Nazilli Kaymakamı Sayın Mehmet OKUR, Nazilli Belediye Başkanı Sayın Haluk ALICIK, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Tacettin PİRİNÇ ve sivil toplum örgütleri katıldı. Toplantıda gerçekleştirilen araştırma raporunun sonuçlarını Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof.Dr. İsmail TUFAN açıklandı. Sayın TUFAN Nazilli Yaşlılık Araştırması raporu ile ilgili yaptığı açıklamada, çalışmanın 4 yıl sürdüğünü, son 30 yılını Nazilli’de geçiren  ve üç nesildir Nazilli’de yaşayan 60 yaş üstü 10 bir kişi ile görüştüklerini, bu kişilerin yaşayışlarını devamı için tıklayınız >>>>

...
Öğretmenler Gününü Kutlarız.

Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedef doğrultusunda Türkiye’mizin her alanda çağdaş devletler düzeyinde yerini alması için ülkesini ve milletini seven bilinçli bireyler yetiştiren başta Türkiye’mizin en ücra köşelerinde görev yapan ve yapmakta olan öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlarız.

 

Yönetim Kurulu

...
Teşekkür Ederiz.

Ankara’da faaliyet gösteren Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneğinin 15 Ocak 2017 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul toplantısı sonrası göreve gelen yeni yönetim kurulu üyeleri, yapılan program dâhilinde 30-31 Ocak ve 01 Şubat 2017 tarihleri arasında Aydın’da kurum ve kuruluşlara çeşitli ziyaretlerde bulundu. Dernek Başkanı Sayın Halil APAYDIN, Genel Sekreter Sayın Menderes PAYZE, Genel Muhasip Sayın Aziz AZMAN, Genel Muhasip Yardımcısı Sayın Cahit YAĞCI, yönetim kurulu üyeleri Sayın Selim SOYDEMİR ve Sayın Nail CESUR‘dan oluşan heyet hazırlandığı program dahilinde, Vali Sayın Ömer Faruk KOÇAK, Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Özlem ÇERÇİOĞLU, Efeler Belediye Başkanı Sayın Mesut ÖZAKÇAN, Didim Belediye Başkanı Sayın Deniz ATALAY, Söke Belediye Başkanı Sayın Süleyman TOYRAN, Çine Belediye Başkanı Sayın Salih DİNÇER, Koçarlı Belediye Başkanı Sayın Mutlu ÖZTÜRK, Nazilli Belediye Başkan Vekilleri Sayın Erkin ÖZBEK ve Ziya AKSÜT, Başkan Yardımcıları Sayın Mustafa AKKAYA ve Sayın Ender VARDAR, Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ayşe ŞERİFOĞLU, Aydın Sanayi Odası Başkanı Sayın Mehmet Yunus ŞAHİN, Aydın Ticaret Odası Başkanı Sayın Hakan ÜLKEN, Didim Ticaret Odası Başkanı Sayın Şaban ÜSTÜNDAĞ, Meclis Başkanı Sayın Hilmi YILDIRIM, Söke Ticaret Odası Başkanı Sayın Haluk KUTLAY, Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı Sayın Bahri ERDEL, Söke Ticaret Borsası Başkanı Sayın Salih Deniz GÜNAL, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Selahattin ÇETİNDOĞAN, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Söke Lokantacılar Odası Başkanı Sayın Mehmet GÜL’ü makamlarında ziyaret etti. Ayrıca Aydın’da faaliyet gösteren yerel basın temsilcileri ile basın toplantısı düzenlendi. Basın toplantısına Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Sayın Mehmet AYDIN’da katıldı.Ziyaretler sırasında ve basın toplantısında; 1992 yılında kurulan ve Ankara’da faaliyet gösteren derneğimizin hemşerilerimiz arasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla yapmış olduğu faaliyetlerve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalarla ilgili bilgi verildi ve yapılacak olan etkinliklerde destek devamı için tıklayınız.

 

Yönetim kurulu

...
Denetçi Yardımcılığı Sınav Duyurusu.

Ekonomi Bakanlığında görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın Mehmet EKİZOĞLU’nun derneğimizin mail adresine gönderdiği Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Denetçi Uzman Yardımcılığı Sınav Duyurusunu hemşerilerimizin bilgisine sunuyoruz. Denetçi Yardımcılığı Sınav Duyurusu ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır. Söz konusu sınava katılmak isteyen hemşerilerimize duyurulur. detaylar için tıklayınız.

 

Yönetim Kurulu 

...
Yönetim Kurulumuz Aydın Ziyaretini Tamamladı.

Derneğimizin Başkanı Sayın Halil Apaydın başkanlığındaki yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Vali Sayın Ömer Faruk Koçak, Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu, Çine Belediye Başkanı Sayın Salih Dinçer, Koçarlı Belediye Başkanı Sayın Mutlu Öztürk, Nazilli Belediye Başkan Yardımcıları Sayın Mustafa Akkaya ve Sayın Ender Vardar makamında ziyaret etti. Derneğimizin çalışmaları hakkında bilgi verildi. Ayrıca yapılacak olan faaliyetler ve Aydın’ın tanıtımı hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.  Bizlere ev sahipliği yapan Sayın Valimize, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımıza Sayın İlçe Belediye Başkanlarına teşekkür ederiz.

 

Yönetim Kurulu

...
Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygıyla Anarız.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 74. yılında rahmetle, saygıyla ve minnetle anıyoruz.

Gerçek boyutta görmek için tıklayınız...

...
Banu - Özgür Özdemir Çiftini Tebrik Ederiz.

Dernek 2. Başkanımız Sayın Yusuf ÖZDEMİR'in oğlu derneğimizin üyesi Sayın Özgür ÖZDEMİR ile Sayın Banu ÖZDEMİR çiftinin 06.01.2013 pazar günü kız çocukları dünyaya gelmiştir. İpek ismini verdikleri bebeğin ve annenin sağlık durumları iyi olup, Banu - Özgür ÖZDEMİR çiftine ve torun sahibi olan Dernek 2. Başkanımız Sayın Yusuf ÖZDEMİR'i tebrik eder, aramıza katılan İpek ÖZDEMİR'e sağlıklı ve huzur dolu uzun bir yaşam dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimiz Sayın Kemalettin BALKU'yu Tebrik Ederiz

TEİAŞ Genel Müdürlüğünde İşletme Müdür Yardımcısı (teknik) olarak görev yapmakta olan aynı zamanda TEİAŞ Spor Kulübü Asbaşkanı olan Milli güreşci derneğimizin üyesi hemşerimiz Sayın Kemalettin BALKU, Cimnastik Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiştir. Hemşehrimiz Sayın Kemalettin BALKU'yu tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Aydınımızın Kurtuluş Günleri Kutlu Olsun.

Milli mücadelenin en yoğun şekilde gerçekleştiği Aydın’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 90. yıl dönümü dolayısı ile vatandaşlarımızın kurtuluş bayramını kutlarız. Birinci Dünya Savaşı sonrası 15 Mayıs 1919 tarihinde İzmir’e Yunan kuvvetlerinin ayak basması ile başlayan bölgemizdeki Yunan işgali Sakarya'ya kadar ilerlemiş ve dünyanın gözleri önünde çoluk çocuk, genç yaşlı demeden insanımız katledilmiş, çeşitli işkencelere maruz bırakılmış, evlerini yakılıp yıkılmıştır. Yunanlıların İzmir'i işgal günlerinde Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’da yaktığı bağımsızlık ateşi dalga dalga tüm Anadolu’ya yayılmış, Sivas ve Erzurum Kongreleri ile geri dönülemez bir yola girilmiştir. Ege Bölgesinde ise İzmir’de sıkılan ilk kurşun ile neye uğradığını şaşıran Yunan kuvvetleri, Yörük Ali ve ekibinin Malgaç baskını ile bu yurdun kolay kolay teslim alınamayacağını anlamışlardır. Aynı zamanda Malgaç baskını ile yunan kuvvetlerinin geri püskürtülmesi toplumumuzun moral değerlerini de yükselttiği gibi devamı için tıklayınız.

 

Yönetim Kurulu

...
Egem Platformuna 5 Aralık Dünya Gönüllülük Gününde Ödül Verildi.

Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu tarafından düzenlenen 5 Aralık Dünya Gönüllülük Günü (Sivil Toplum Kuruluşları Günü) Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi YAŞAR’ın ev sahipliğinde, Ankara Valisi Sayın Alaaddin YÜKSEL’in de katılımları ile Nazım Hikmet Kongre ve Kültür Merkezinde kutlandı. Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı ve Egem Platformu Dönem Başkanı Sayın Ender VARDAR’a Üstün Hizmet ve Başarı Belgesi verildi.Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı Sayın Veli SARITOPRAK’ın açılış konuşması ile başlayan Dünya Gönüllülük Günü etkinliği, Ankara Sanayi Odası Başkanı Sayın Nurettin ÖZDEBİR’in konuşması ile devam etti. Sayın ÖZDEBİR, STK’ların durumunu anlattı. 20 üniversitesi, 6 teknoparkı, 9 OSB’si ile Ankara’nın yüksek teknolojide Türkiye’nin kalbi olduğunu, fotograflar ve devamı için tıklayınız.>>>>>

...
Yeni Yönetimin Aydın Ziyareti

Derneğimizin Başkanı Sayın Halil Apaydın Başkanlığındaki yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Efeler Belediye Başkanı Sayın Mesut ÖZAKÇAN, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Selahattin ÇETİNDOĞAN, Aydın Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yunus ŞAHİN, Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı Sayın Bahri ERDEL, Aydın Ticaret Odası Başkanı Sayın Hakan ÜLKEN'i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında deneğimizin yapmış olduğu faaliyetler ve önümüzdeki ünlerde yapılacak olan etkinliklerle ilgili bilgi verildi ve yapılacak olan etkinliklerde destek istendi. Sıcak bir ortamda gerçekleşen görüşmelerde bizleri kabul eden Belediye ve Oda Başkanlarına teşekkür ederiz.

 

Yönetim kurulu

...
Necmettin-Halime Çomak Çiftine Başsağılı Dileriz.

Hemşerimiz Sayın Necmettin ÇOMAK'ın kayınvalidesi, Halime COMAK'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Tapu ve Kadastro Personel Alımı Duyurusu

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne, Tapu Branşı için 25, Teknik Branş için 10 olmak üzere toplam 35 Tapu ve Kadastro Uzman Yardımcısı ile 20 Müfettiş Yardımcısı alınacaktır. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı ile Tapu ve Kadastro Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı ile ilgili bilgiler ekteki linkte yer almaktadır. İlgilenen hemşerilerimize duyurulur.

 

Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı için tıklayınız: http://web.tkgm.gov.tr/tkgm/index.php?page=haberler&Id=6206

 

Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı için tıklayınız: http://web.tkgm.gov.tr/tkgm/index.php?page=haberler&Id=6181 

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Mehmet BOZTAŞ'a Başsağlığı Dileriz.

Aydın Eski Milletvekilimiz Sayın Mehmet BOZTAŞ'ın kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Canel - Salim Arabağı Çiftine Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz.

Derneğimizin üyesi ve zeybek ekibimizin oyuncularından Sayın Ayşe - Recep BASUT çiftinin kızları Sayın Canel BASUT ile Mustafa ARABAĞI'nın oğlu Salim ARABAĞI 01 Eylül 2012 tarihinde İzmir Pınarbaşı'ndaki Rose Düğün Saolununda yapılan düğün töreni ile dünya evine girmişlerdir. Yaşamlarını birleştiren Canel Salim çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Alımı Duyurusu

Ankara İsuzi Servisinde görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın Süleyman ÖZDEMİR’in derneğimizin mail adresine gönderdiği Emniyet Genel Müdürlüğü Merkez ve Taşra Teşkilatlarına Alınacak Kadrolu Personel İlanına İlişkin Duyurusunu hemşerilerimizin bilgisine sunuyorum. Bahsi geçen personel alımına ile ilgili bilgiler aşağıda yer almakta olup, ilgilenen hemşerilerimize duyurulur. detaylar için tıklayınız.

 

Yönetim Kurulu

...
Yönetim Kurulu Görev Dağılımı Yapıldı

15 Ocak 2017 Pazar günü derneğimizde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı göreve gelen derneğimizin yönetim kurulu 18 Ocak 2017 Çarşamba günü toplanarak kendi içinde görev dağılımı yaptı. Genel Başkanlığa Sayın Halil APAYDIN seçildi. Diğer üyelerimizin görev dağılımı şu şekilde oluştu. 1-Halil Apaydın Genel Başkan, 2- Arzu Akar Genel Başkan Yardımcısı, 3- Menderes Payze Genel Sekreter, 4- Aziz Azman Genel Muhasip, 5- Emrah Topçu Genel Sekreter Yardımcısı 6- Cahit Yağcı Genel Muhasip Yardımcısı, 7- Ahmet Meşe Üye, 8- Selim Karakoyun Üye, 9- Şenol Baran Üye, 10- Halime Çomak Üye, 11- Hakan Orkun Öksüz Üye, 12 Şükrü Mutaf Üye, 13- Selim Soydemir Üye, 14- Metin Gürü Üye, 15- Nail Cesur Üye

 

Yönetim Kurulu

...
Kamil Türkmen'e Tebrik Ederiz.
Sağlık Bakanlığında görevli hemşerimiz Sayın Kamil Türkmen Ankara İl Sağlık Müdürü olarak atanmıştır. Hemşerimizi yeni görevinde başarılar dileriz. Yönetim kurulu ...
Sayın Bülent Tezcan'a Geçmiş Olsun.

Aydın Milletvekili ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Bülent Tezcan, Aydın'da bir restaurantta silahlı saldırıya uğramıştır. Sayın Tezcan'a yapılan silahlı saldırıyı kınıyoruz. Sayın Tezcan'ın bir an önce sağlığını kavuşmasını dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Yen Yılınız Kutlu Olsun.

Yeni yılınızı kutlar, yeni yılın size, ailenize ve sevdiklerinize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Tempo Travel Dergisinde Aydın Tanıtılıyor

Tempo Travel dergisinin Ocak 2017 sayısının ekinde Aydın'ın Isı tanıtan kitapçık tavsiyeleri bulunmaktadır. Aydın'ımızın tanıtımına katkıda bulunan ve güzel hazırlanmış kitapçığı almanızı tavsiye ediyoruz.

 

Yönetim kurulu

...
Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Nuri Öner'i Tebrik Ederiz.

Yönetim Kurulu Üyemiz Ankara’da ilköğretim okullarında Okul Müdürü olarak görev yapan Sayın Nuri ÖNER, Didim İlçe Halk Eğitim Müdürü olarak atanmıştır. Sayın ÖNER’i tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Nazilli Belediyespor’u Tebrik Ederiz.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele etmekte olan Nazilli Belediyespor, Ziraat Türkiye Kupasında Torku Konyaspor’u 30 Ekim 2012 tarihinde oynanan maçta 3-0 mağlup ederek 4. tura çıktı. Nazilli Belediyesporun Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile teknik kadro ve futbolcularını bu başarısından dolayı tebrik eder, Nazilli Belediyespor’u Ziraat Türkiye Kupasında ve Spor Toto 2. Lig te başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Erdem Örenel'e Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin üyesi hemşerimiz Sayın Erdem ÖRENEL'in babası Mehmet Ali ÖRENEL vefat etmiştir. Cenaze, 12.01.2013 Cumartesi Bozdoğan Yeni Camiden kaldırılacaktır. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Menderes Payze'ye Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin Genel Sekreteri Menderes PAYZE'nin halasının kocası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Muslu Ailesine Acil Şifalar Dileriz.

Derneğimizin eski Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hidayet Muslu’nun eşi trafik kazası geçirmiştir. Şu an yoğun bakımda bulunan bayan Muslu’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Zeybek Kursumuz 1 Hafta Süreyle Ertelenmiştir.

Derneğimizce Kasım ayından beri her pazar günü yapmakta olduğumuz zeybek kursumuz 10 Şubat 2013 Pazar günü okulda 2 oturum (sabah ve öğlen) sınav olması ve sınav saatinde okula sınava gireceklerin dışında kimse alınmaması nedeniyle bir hafta süreyle (10 Şubat 2012 Pazar günü yapılacak olan çalışma) iptal edilmiştir. Zeybek kurslarımız 17 Şubat 2013 Pazar günü saat 11:00'de aynı adreste yeniden başlayacaktır. Çalışmalarımıza katılan hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu

...
 Sayfalar : « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »
Aydın Çıldır Havalimanı İmza Kampanyası Devam Ediyor.
Burs Kampanyamızda Burs Almaya Hak Kazanan Öğrencilerimiz Belirlendi.
Aydınlı Bisikletlileri ankara'da Çiceklerle Karşıladık.
Aydın Çıldır Havalimanı İçin İmza Kampanyası Devam Ediyor.
Aydın Havalimanını İstiyor! İmza Kampanyası


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA