Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
SİTE İÇİ ARAMA
Toplam : 788 kayıt mevcut.
İsmail Kozan'a Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin denetim kurulu üyesi ve Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğünde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Sayın İsmail KOZANın babası vefat etmiştir. Merhuma Allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Emrah Topçu'yu Tebrik Ederiz.

Derneğimizin üyesi ve zeybek ekibimizin oyuncularından Sayın Emrah TOPÇU’nun bir erkek bebeği dünyaya gelmiştir. Yağız Efe adını verdikleri bebeğe anne ve babası ile sağlıklı ve başarılı bir ömür dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Egeliler İftar Yemeği Duyurusu

Ege Bölgsini oluşturan İllerin Ankara’da faaliyet gösteren dernek ve vakıfların bir araya gelerek oluşturduğu ve Dönem Başkanlığını Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneğinin yürütmekte olduğu EGEM Platformunca Yenimahalle Belediyesinin ev sahipliğinde 11/08/2012 tarihinde Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kültür Merkezi Düğün Salonunda Egeliler İftar Yemeği düzenlenecektir. Egeliler iftar yemeğine katılmak isteyen hemşerilerimizin 10/08/2012 tarihine kadar katılımla ilgili bilgileri aşağıdaki telefon ve mail adresine bildirmeleri gerekmektedir.Egeliler iftar yemeğine katılmak isteyen hemşerilerimize duyurulur. detaylar için tıklayınız.

...
EGEM Platformu Yeni Dönem İlk Toplantısını Yaptı.

EGEM Platformu yeni dönem ilk toplantısını, 01 Temmuz 2012 tarihinde Dönem Başkanlığını devralan Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği binasında yapıldı. Dönem Başkanı Sayın Ender VARDAR’ın başkanlığında gerçekleşen toplantı yaklaşık 3 saat sürdü. Toplantıda geçen dönemde yapılan faaliyetlerin genel bir değerlendirmesi yapıldı ve önümüzdeki günlerde yapılması planlan etkinlikler konuşuldu. Toplantıda; önümüzdeki günlerde yeni görevlere seçilen Egeli bürokrat ve parti yöneticilerine ziyaret edilmesi, EGEM Balosunun yapılması, EGEM Platformu Bülteninin çıkarılması, Federasyon kurulması, Egeliler İftar yemeği yapılması Ege İlleri 6. Tanıtım Sergisi ve Etkinliklerinin yapılması devamı için tıklayınız

...
Hemşerimiz Sayın Mehmet Ufuk ERDEN Uşak Valisi Oldu.

Kırşehir Valisi olarak görev yepmakta olan hemşerimiz Sayın Mehmet Ufuk ERDEN, Uşak Valisi olarak atanmıştır. Uşak Valisi Sayın Mehmet Ufuk ERDEN'e yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Mustafa Pınarcı'yı Tebrik Ederiz.

Emniyet Müdürü görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın Mustafa PINARCI, Emniyet Genel Müdürlüğü Tanık Koruma Daire Başkan Yardımcısı olarak atanmıştır. Sayın Mustafa PINARCI'yı tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Kadir Geceniz Kutlu Olsun.

Mübarek Kadir Gecenizi kutlar , iyilik ve güzelliklerin sizlerle olmasını dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Egeliler İftar Yemeği Haberleri

Egem Platformunca 11/08/2012 Cumartesi günü Yenimahalle Belediyesinin evsahipliğinde  düzenlenen Egeliler İftar Yemeği ile ilgili haberler aşağıdaki linklerde yer almaktadır.

 

http://www.aydindenge.com.tr/sayfa/2012/08/14/6.gif    http://www.aydindenge.com.tr/dengem/egeliler-birlikte-oruc-acti/   http://www.aydinhedef.com.tr/haber/sayfa/2012/agustos/14/2.gif

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Galip Aydoğdu'a Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Galip AYDOĞDU’nun annesinin amcası vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Gaziantep’te yapılan Hain Saldırıyı Lanetliyoruz.

Türkiye’mizin huzurunu bozmaya yönelik Gaziantep’te gerçekleştirilen hain saldırıyı gerçekleştirenleri lanetliyoruz. Ramazan bayramı günü meydana gelen ve 4 ü çocuk 9 masum vatandaşımızın ölümüne neden olan bu saldırı, aciz insanların yaptığı kahpe bir saldırıdır. Türk Milletinin birlik ve beraberliğini bozmaya yönelik bu ve benzeri saldırıları gerçekleştirenler bu emellerine ulaşamayacakladır. Buna Yüce Türk Milleti müsaade etmeyecektir. Hain saldırıda hakkın rahmetine kavuşanlara Allah’tan rahmet acılı ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimiz Sayın Cevat Yazgılı'yı Tebrik Ederiz.

Çineli hemşerimiz Tuğgeneral Sayın Cevat YAZGILI, Yüksek Askeri Şura Kararınca Hava Pilot Tümgeneralliğe terfi etmiş ve Eskişehir Hava İkmal Bakım Merkez Komutanı olmuştur. Hemşerimiz Tümgeneral Sayın Cevat YAZGILI’yı tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Zeybek Kursumuzun Başlama Saati 13:00 Olarak Değiştirilmiştir.

20 Kasım 2011 Pazar günü saat 11:00’de başlayacağını duyurduğumuz zeybek kursumuz; Pazar günü okulda KPDS sınavı olması ve sınav saatinde okula sınava gireceklerin dışında kimse alınmaması nedeniyle zeybek kursumuzun başlama saati 13:00’e alınmıştır.Zeybek kursumuza katılacak olan hemşerilerimize ve zeybek oyunlarına gönül verenlere duyurulur.

...
Nazilli’mizin Başı Sağ Olsun.

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarının saldırısı sonucu şehit olan askerlerimizden Piyade Er Mehmet Çetin’in Nazilli İlçemizin Beğerli köyündeki baba ocağına ateş düştü. Çiftçilik yaparak geçimini sağlayan yoksul bir ailenin evladı olan 21 yaşındaki şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve Türk Milletine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

 

Yönetim Kurulu

...
Nazilli Belediyespor Gölbaşıspor Galibiyetinden Dolayı Tebrik Ederiz.

08 Şubat 2015 Pazar Günü saat 13:30’de Gölbaşı İlçe stadında Gölbaşıspor A.Ş. ile Nazilli Belediyespor arasında oynanan futbol maçını Nazilli Belediyespor 2-1 kazandı. Gölbaşıspor ile Nazilli Belediyespor arasındaki maçı, Dernek başkanımız Sayın Ender VARDAR ve yönetim kurulu üyelerimizin yanı sıra derneğimizin organizasyonunda çok sayıda hemşerimiz izledi. 53 üncü dakikada Gölbaşısporlu Mehmet’in attığı golle 1-0 yenik duruma düşen Nazilli Belediyespor 67 dakikada Emin Yalın ile beraberliği yakaladı. Maçın bitimine 3 dakika kala Eren Açıkgöz 87 inci dakikada Nazilli Belediyespor’u öne geçiren golü attı. 5 dakika uzatma alan maçta başka gol olmayınca Nazilli Belediyespor, Gölbaşıspor’u 2-1 yenerek puanını 33’e yükseltti. Gölbaşıspor’u yenerek bizleri gururlandıran Nazilli Belediyespor’un Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile teknik heyet ve futbolcularına ve Nazilli Belediyespor’u yalnız bırakmayan hemşerilerimize teşekkür ederiz.

 

Yönetim Kurulu ...
Başımız Sağolsun.

13 Mayıs Salı günü Manisa Soma’daki Kömür Madeninde meydana gelen göçük nedeniyle hayatlarını kaybeden işçilerimizi Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve ülkemiz insanına bağ sağlığı dileriz. Meydana gelen kazada yaralı kurtulan işçilerimizin bir an önce sağlığına kavuşması umuduyla acil şifalar diler, maden ocağında mahsur kalan işçilerimizin en kısa sürede kurtarmasını temenni ederiz. Dualarım(n)ız işçilerimizin yanında olsun.

 

Yönetim Kurulu ...
Sayın Makbule Balta'ya Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin üyesi Sayın Makbule BALTA'ya eşi hemşerimiz Avukat Sayın Cevat BALTA, tedavi gördüğü Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesinde vefat etmiştir. Merhumun cenazesi 18.08.2014 Pazartesi günü Kocatepe Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Karşıyaka Mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
İsa Nalbantoğlu'nun Babası Vefat Etmiştir.

Derneğimizin üyesi TRT Genel Müdürlüğünde görev yapmakta olan Sayın İsa NALBANTOĞLU'nun babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Hemşerimiz Sayın Osman Yılmaz'a Başsağlığı Dilerim.

Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğünde görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın Osman YILMAZ’ın babası vefat etmiştir. Yenipazar ilçesi Direcik köyüne defnedilen merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Meşe'yi Tebrik Ederiz.

Derneğimizin Yönetim Kurulu Üyesi Eczacı Sayın Ahmet MEŞE, Cumhuriyet Halk Partisi Yenimahalle İlçe Başkanı olarak seçilmiştir. Yönetim kurulu üyemiz ve hemşerimiz Sayın Meşe’ye yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Çanakkale Deniz Zaferinin 100 üncü yılında Gazi ve Şehitlerimize Minnetle Anarız.

Kahramanlık destanlarımızdan biri olan Çanakkale Deniz Zaferinin 100 üncü yıl dönümü nedeniyle vatan savunmasında canlarıyla başlarıyla savaşarak bu toprakları vatan yapmış tüm gazi ve şehitlerimizi minnetle ve şükranla bir kere daha anarız. Ruhları şad, yattığı yerler cennet mekan olsun.

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimiz Haydar Göçer'e Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin üyesi Gümrük Müşterşarlığında Müşavir olarak görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın Haydar GÖÇER'in annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Anaşehir Koleji Bursluluk Duyurusu

Ankara’da faaliyet gösteren ANAŞEHİR KOLEJİ “Anaokulu – İlkokulu – Ortaokulu” sahibi hemşerimiz işadamı Sayın İlker ÇEKİNMEZ’in Koleji ile duyurusu; “Bağlıca Anaşehir Kolej’inde 18 kişilik sınıflarımızda, kişiye özgü eğitim, yoğun İngilizce programı, 2 nci Yabancı dil ve kulüp çalışmalarımızla çocuklarımızı geleceğe hazırlıyoruz. Okulumuzun bursluluk sınavı 21 Mart 2015 Cumartesi günü yapılacaktır. Sınava katılım için 444 69 91’den 4’ü tuşlayınız. İletişim: www.anasehirkoleji.com 444 69 61”  İlgilenen hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu ...
Milletvekili Aday Adaylığını Açıklayan Hemşerilerimizi Tebrik Ederiz.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığında Müşavir olarak görev yapmakta olan Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adayı olmak için Çevre ve Şehircilik Bakanlığındaki görevinden istifa etmiştir. 

 

Bayındırlık ve İskan Eski Bakanı ve Derneğimizin üyesi Sayın Cengiz ALTINKAYA, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde milletvekilli aday adaylığını açıklamıştır.

 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında Müşavir olarak görev yapmakta olan Dernek Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Hasan DUMAN, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adayı olmak için Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığındaki görevinden istifa etmiştir. 

 

Dernek Yönetim Kurulu Üyemiz Avukat Sayın Selim KARAKOYUN, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adaylığını açıklamıştır.

 

Derneğimizin üyesi Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa SAVAŞ, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adaylığını açıklamıştır. 

 

Rekabet Kurumu Başkanlığında Uzman olarak görev yapmakta olan Derneğimizin Üyesi Sayın Hilmi BOLATOĞLU, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adayı olmak için Rekabet Kurumu Başkanlığındaki görevinden istifa etmiştir. 

 

Dernek üyesi Avukat Sayın Pınar ÖNCÜ TÜTÜNCÜOĞLU, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimlerinde Aydın’dan milletvekilli aday adaylığını açıklamıştır.

 

Sayın VARDAR’a, Sayın Cengiz ALTINKAYA'ya, Sayın DUMAN’a, Sayın KARAKOYUN’a, Sayın SAVAŞ’a, Sayın BOLATOĞLU’na ve Sayın ÖNCÜ TÜTÜNCÜOĞLU’na milletvekili aday adaylığı için tebrik eder, adaylığının kendilerine, Aydın’ımıza ve Türkiye’mize hayırlı olmasını dileriz. 

 

Yönetim Kurulu

...
Yusuf Özdemir'e Başsağlığı dileriz.

Dernek ikinci Başkanımız Sayın Yusuf Özdemir'in eniştesi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Hemşerimiz Sayın Özlem Alga'yı Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin üyesi Mali Müşavir Sayın Özlem ALGA’nın anneannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

Gerçek boyutta görmek için tıklayınız...

Kurtuluş savaşımızın son adımları olan 30 Ağustos Zaferinin 92 yılı dolayısı ile Türk Milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarız. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 19 Mayıs 1919 da Samsun’a ayak basması ile başlayan Kurtuluş Mücadelesi, 30 Ağustos’ta Türk Milletinin zaferi ile kazanılan Büyük Taarruzun ardından Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasıyla sonuçlanmıştır. ATATÜRK’ün önderliğindeki Anadolu insanının azmi ve kararlılığı ile kazanılmış olan bu zafer, bu toprakların Türk yurdu olduğunu bir kere daha tescillemiştir. Bu nedenle Kurtuluş savaşının hangi şartlar altında verildiğini unutmayarak her zamankinden daha çok çalışarak Türkiye Cumhuriyetini çağdaş ülkeler düzeyine çıkarmak bu ülkede yaşayan her Türk insanın görevidir.

30 Ağustos dolayısı ile vatanımızın düşman işgalinden kurtulması için canlarını veren şehitlerimize ve başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm gazilerimize minnetle şükranla bir kere daha anarız.

Yönetim Kurulu

...
Hakan Ertaş'ın Kayınpederi Vefat Etmiştir.

Derneğimizin üyesi ve zeybek ekibimizin oyuncularından İller Bankasında görev yapmakta olan Sayın Hakan ERTAŞ’ın kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Metin Arkun'a Başsağlığı Dileriz.

İnşaat Yüksek Mühendisi Hemşerimiz Sayın Metin ARKUN’un annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
TV 6 Kanalında Merhum Adnan Menderes İle İlgili Programı İzleyiniz.

Bugün akşam (02.02.2015 Salı) saat 21:0’da TV 6 kanalında merhum Başbakan Adnan Menderes ile ilgili bir program yapılacaktır. TV 6 Kanalı, D-Smart 217 kanal, Kablo Tv 117 kanaldan yayın yapmaktadır.Tüm hemşerilerimizi izlemeye davet ediyoruz.

 

Yönetim Kurulu

...
Zeybek Kursumuz Bu Hafta Saat 11:00'de Başlayacaktır.

Derneğimizce Kasım ayından beri her pazar günü yapmakta olduğumuz zeybek kursumuz okulların yarıyıl tatilinde olmasına rağmen 01 Şubat 2015 Pazar günü yapılacaktır. Zeybek kursumuz saat 11:00’de başlayacaktır. Çalışmalarımıza katılan hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu ...
Yeni Yılınız Kutlu Olsun.

2015 yılının size, ailenize ve sevdiklerinize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi dileklerimizle yeni yılınızı kutlarız.

 

Yönetim Kurulu

...
Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Selim Karakoyun'a Başsağılığı Dileriz.

Derneğimizin yönetim kurulu üyesi Avukat Sayın Selim KARAKOYUN'un annesi vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi Çine ilçesi Kahramanlar köyünde öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Ahmet Yıldırım'a Başsağlığı Dileriz.

Harita Genel Komutanlığı Erkan Başkanlığından emekli hemşerimiz Sayın Ahmet YILDIRIM’ın kayınvalidesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Duman, Sayın Ekizoğlu ve Sayın yörük'e Geçmiş Olsun.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında Müşavir olarak görev yapmakta olan derneğimizin yönetim kurulu üyesi Sayın Hasan DUMAN’ın annesi rahatsızlanmış olup, hastanede tedavi görmektedir.

 

Ekonomi Bakanlığında Daire Başkanı Hemşerimiz Sayın Mehmet EKİZOĞLU'nun babası rahatsızlanmış olup, hastanede tedavi görmektedir.

 

Dernek üyemiz Sayın İbrahim YÖRÜK’ün eşi bel fıtığından ameliyat olmuştur. Bayan YÖRÜK'ün sağlık durumu iyi olup, evde istirahat etmektedir.

 

Hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz.

...
Hemşerimiz Serkan Dönmez'e Başsağlığı Dileriz.

İvedik Organize Sanayi Bölgesinde Ser-Kim Kimya Sanayii’nin sahibi hemşerimiz Sayın Sekan DÖNMEZ’in annesi vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi yarın (19.02.2015 Perşembe) Koçarlı ilçemizde defnolunacaktır. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Cavit Öztürk'e Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin üyesi Avukat Sayın Cavit ÖZTÜRK’ün ablası hemşerimiz Avukat Sayın Halit ÖZTÜRK’ün halası, 18 Ocak 2014 tarihinde vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Künar Restaurant'ın Açılışına Davet

Derneğimizin Yönetim Kurulu üyesi hemşerimiz Sayın Hasan UYMAZ’ın sahibi olduğu KÜNAR RESTEURANT, “Ege Lezzeti” Ümit Mahallesi 2432. Cadde 2494/1 Sokak No 4 Osman Ağa Konakları Ümitköy Çankaya Ankara adresinde taşınmış olup, 21.02.2015 Cumartesi Günü açılışı yapılacaktır. Derneğimizin zeybek ekibinin de gösteri yapacağı ve saat 14:00’da yapılacak olan açılışa tüm hemşerilerimiz davetlidir. Açılışa katılmak isteyen hemşerilerimize duyurulur

 

Yönetim Kurulu

...
Tüm Öğretmenlerin Öğretmenler Gününü Kutlarız.

Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedef doğrultusunda Türkiye’mizin her alanda çağdaş devletler düzeyinde yerini alması için ülkesini ve milletini seven bilinçli bireyler yetiştiren başta Türkiye’mizin en ücra köşelerinde görev yapan ve yapmakta olan öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlarız.

 

Yönetim Kurulu

...
Necmettin-Halime Çomak Çiftine Başsağılı Dileriz.

Hemşerimiz Sayın Necmettin ÇOMAK'ın kayınvalidesi, Halime COMAK'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimiz Sayın Sebile Can Foks TV'de

Türk Halk Müziği Sanatçısı Hemşehrimiz Sayın Sebile CAN 25.02.2013 Pazartesi gününden 1.03 2013 Cuma gününe kadar hafta içi saat 16:30’da başlayan ve her gün yeni bölümleri ile yayınlanacak olan ve gece tekrarı olan “FOKS TV’de YEMEKTEYİZ” programına konuk olacaktır. Hemşerilerimizi Sebile CAN’ın konuk olarak katılacağı Foks TV’de yemekteyiz programını izlemeye davet ediyoruz.

 

Yönetim Kurulu ...
 Sayfalar : « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »
Çanakkale Destanı Konulu Panel Yapıldı.
AB’nin Gençlere Sunduğu Fırsatlar: AB Eğitim ve Gençlik Programları Konulu Panelimiz Yapıldı.
Dünya Kadınlar Günü Dernekte Kutlandı.
Aydınlılar Gecesi Yapıldı.
Ege İlleri 7. Tanıtım Günleri ve Etkinliklerinde Neler Oldu.


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA