Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
SİTE İÇİ ARAMA
Toplam : 762 kayıt mevcut.
Umay - Alper Çiftine Mutluluklar Dileriz.

Zeybek ekibimizin oyuncularından Sayın Alper Nazmi YÜKSEL ile Sayın Umay TOTUK 18 Eylül 2011 pazar günü Vedat Dolakay nikah solununda yapılan törenle dünya evine girmiştir. Yaşamlarını birleştiren zeybek ekibimizin oyuncularına ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Mustafa Kemal Atatürk'ü Anarız

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 76. yılında rahmetle, saygıyla ve minnetle anıyoruz.

Gerçek boyutta görmek için tıklayınız...

Yönetim Kurulu

...
Cumhuriyet Bayramını Kutlu Olsun.

Cumhuriyet Bayramınızı kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Kadir Geceniz Kutlu Olsun.

Bin aydan hayırlı olan Kadir Gecenizi kutlar, iyilik ve güzelliklerin sizlerle olmasını dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Özben ERKÖK'e Geçmiş Olsun.

Aydınlılar Türk Sanat Müziği Korosunun Kurucusu Sayın Özben ERKÖK rahatsızlanmış olup evde istirahat etmektedir. Sayın ERKÖK’e geçmiş olsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Selim Karakoyun'a Başsağılığı Dileriz.

Derneğimizin yönetim kurulu üyesi Avukat Sayın Selim KARAKOYUN'un annesi vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi Çine ilçesi Kahramanlar köyünde öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Yönetim Kurulu

...
Sayın Ahmet Yıldırım'a Başsağlığı Dileriz.

Harita Genel Komutanlığı Erkan Başkanlığından emekli hemşerimiz Sayın Ahmet YILDIRIM’ın kayınvalidesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Yönetim Kurulu

...
Sayın Duman, Sayın Ekizoğlu ve Sayın yörük'e Geçmiş Olsun.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında Müşavir olarak görev yapmakta olan derneğimizin yönetim kurulu üyesi Sayın Hasan DUMAN’ın annesi rahatsızlanmış olup, hastanede tedavi görmektedir.

 

Ekonomi Bakanlığında Daire Başkanı Hemşerimiz Sayın Mehmet EKİZOĞLU'nun babası rahatsızlanmış olup, hastanede tedavi görmektedir.

 

Dernek üyemiz Sayın İbrahim YÖRÜK’ün eşi bel fıtığından ameliyat olmuştur. Bayan YÖRÜK'ün sağlık durumu iyi olup, evde istirahat etmektedir.

 

Hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz.

...
Zeybek Kursumuz 1 Hafta Süreyle Ertelenmiştir.

Derneğimizce Kasım ayından beri her pazar günü yapmakta olduğumuz zeybek kursumuz 07 Aralık 2014 Pazar günü okulda sınav olması ve sınav saatinde okula sınava gireceklerin dışında kimse alınmaması nedeniyle bir hafta süreyle (07 Aralık 2014 Pazar günü yapılacak olan çalışma) iptal edilmiştir. Zeybek kurslarımız 14 Aralık 2014 Pazar günü saat 11:00'de aynı adreste yeniden başlayacaktır. Çalışmalarımıza katılan hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimiz Sayın Özlem Alga'yı Başsağlığı Dileriz.

Derneğimizin üyesi Mali Müşavir Sayın Özlem ALGA’nın anneannesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
İnci - Hakan Ertaş Çiftini Tebrik Ederiz.

Derneğimizin üyesi ve zeybek ekibi oyuncularından Sayın Hakan – İnci ERTAŞ çiftinin kız çocukları dünyaya gelmiştir. "ELİF İLAY" ismini verdikleri bebeğin ve annenin sağlık durumları iyi olup, aramıza katılan "ELİF İLAY'a sağlıklı ve huzur dolu uzun bir yaşam dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Sayın İlhan Öztürk'e Geçmiş Olsun.

Türk Telekom Genel Müdürlüğünden emekli olan hemşerimiz Sayın İlhan ÖZTÜRK'ün kayınpederi rahatsızlanmış olup Kayseri Devlet Hastanesinde yoğun bakım ünitesinde yatmaktadır. Hemşerimizin kayınpederine geçmiş olsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Dernek Başkanımız Sayın Ender Vardar'ın Dayısı Vefat Etmiştir.

Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR'ın daysı vefat etmiştir. Merhumun cenazesi yarın (28.05.2014 Çarşamba Günü) öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namzından sonra Nazilli'de defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet, Sayın Vardar'a, merhumun kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Ramazan Ayınız Mübarek Olsun.

Dinimizce kutsal kabul edilen on bir ayın sultanı Ramazan ayı 27 Haziran 2014 Cuma günü gece kalkılacak sahur ile başlayacak. Ramazan ayı boyunca tutulacak oruçla susuz kalmış ve aç insanların halini anlamaya, sabır ve şükretmenin, iyiliğin ve yardımseverliğin ve nefsine hakim olabilmenin güzelliğini bir kere daha anlamaya ve yaşamaya çalışacağız. Ramazan ayında iftar saatinde ailenin tamamı sofrada bulunması istenir ve bazen iftar açmaya akrabalara gidilerek hal hatır sorulur. İftar saatleri aileyi birleştirdiği gibi iftar için yapılan akraba ziyaretleri ile de akrabaların gönülleri alınır. Ramazan ayında iftar saatinin güzelliği kadar sahura kalkmanın da ayrı bir güzelliği bulunmaktadır. Aslında ramazan ayında yaşadıklarımızı yaşamımız boyunca yaşamaya ve yaşatmaya çalışmamız gerekir. Bu vesile ile sabrın, nefsine hakim olmanın, iyiliğin ve yardımseverliğin yaşandığı on bir ayın sultanı Ramazan ayınız hayırlı ve mübarek olsun.

 

Yönetim Kurulu ...
Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Cumhuriyet Bayramınızı kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz.

 

Yönetim Kurulu

 

Not: Yenimahalle Belediyesi tarafından bugün akşam, (29.10.2014 çarşamba günü) saat 19:00'da Ragıp Tüzün Parkından başlayan bir Cumhuriyet yürüyüşü yapılacaktır. Katılmak isteyen hemşerilerimize duyurulur.

...
Hemşerimiz Sayın Osman Yılmaz'a Başsağlığı Dilerim.

Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğünde görev yapmakta olan hemşerimiz Sayın Osman YILMAZ’ın babası vefat etmiştir. Yenipazar ilçesi Direcik köyüne defnedilen merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Hemşerimizin AB RH + Kan İhtiyacı

Ankara Üniversitesi Cebeci Hastanesinde yatmakta olan lösemi hastası hemşerimiz için acil AB Rh+  kana ihtiyaç vardır. Kan vermek isteyen hemşerilerimiz aşağıda telefonu bulunan Mustafa Çümen ile irtibata geçebilirler. Kan vermek isteyen hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu.

 

Mustafa Çümen 0532 263 35 66

...
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun.

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, aileniz ve sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmenizi dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Selim Karakoyun'un Annesine Geçmiş Olsun.

Derneğimizin yönetim kurulu üyesi Avukat Sayın Selim KARAKOYUN’un annesi rahatsızlanmış olup, hastanede tedavi görmektedir. Anne KARAKOYUN’a geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Aydınımızın İlçelerimizin Kurtuluş Günleri Kutlu Olsun.

Milli mücadelenin en yoğun şekilde gerçekleştiği Aydın’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıl dönümü dolayısı ile vatandaşlarımızın kurtuluş bayramını kutlarız. Birinci Dünya Savaşı sonrası 15 Mayıs 1919 tarihinde İzmir’e Yunan kuvvetlerinin ayak basması ile başlayan bölgemizdeki Yunan işgali Polatlı'ya kadar ilerlemiş ve dünyanın gözleri önünde çoluk çocuk, genç yaşlı demeden insanımız katledilmiş, çeşitli işkencelere maruz bırakılmış, evlerini yakılıp yıkılmıştır. Yunanlıların İzmir'i işgal günlerinde Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’da yaktığı bağımsızlık ateşi dalga dalga tüm Anadolu’ya yayılmış, Sivas ve Erzurum Kongreleri ile geri dönülemez bir yola girilmiştir. Ege Bölgesinde ise İzmir’de sıkılan ilk kurşun ile neye uğradığını şaşıran Yunan kuvvetleri, Yörük Ali ve ekibinin Malgaç baskını devamı için tıklayınız.>>>>

 

Yönetim Kurulu

...
Hemşerimiz Sayın Tevfik Sarpkaya Vefat Etmiştir.

Gençlik Spor Genel Müdürlüğünün Eski Genel Müdürü Sayın Tevfik SARPKAYA vefat etmiştir. Cenazesi yarın 20.11.2014 Perşembe günü Nazilli Koca Camii’inde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Kuyucak ilçesi Başalan kasabasında defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Aydınlılar TSM Korosu Kış Konserini Sundu

Hemşerimiz Sayın Özben SEZGİN ERKÖK başkanlığında Ankara’da yaşayan Aydınlıların oluşturduğu ve TRT ses sanatçılarından Ertuğrul SEVİNDİK’in şefliğindeki Aydınlılar Türk Sanat Müziği Korosu Kış Konserini 16.12.2013 Pazartesi günü Kültür ve Turizm Bakanlığı DÖSİM Kültür Merkezi 75. yıl Tiyatro salonunda gösterisi sundu. Saat 19:30’da başlayan konsere TBMM Eski Başkanı Sayın İsmet SEZGİN, Eski Bakan Sayın Şerif ERCAN, Ankara Eski Milletvekili Sayın Faruk DEMİR, Anayasa Mahkemesi Eski Başkanı Sayın Yekta Güngör ÖZDEN ve çok sayıda hemşerimiz katıldı. Konserde Eklemedir Koca Konak, Elindedir Bağlama, Kırmızı Buğday, gibi bölgemiz sevilen türkülerinin yanı sıra Türk Sanat Müziğinin seçkin eserlerini seslendirdi. Konserin birinci bölümün sonunda Ankara Eski Milletvekili Sayın Faruk DEMİR tarafından, Mustafa Kemal Atatürk'e duyulan özlemi ifade eden ve Âşık Mahzuni Şerif türküsü olan “Sarı Saçlım Mavi Gözlüm” türküsü seslendirildi. Konserin ikinci bölümünün başında ise Sayın Galip AYDOĞDU ve Sayın Ebru YÜKSEL’den oluşan zeybek ekibimiz Harmandalı Zeybeği devamı için tıklayınız.>>>>

...
Sayın Meşe ve Sayın Kaya'ya Geçmiş Olsun.

Derneğimizin yönetim kurulu üyesi Sayın Ahmet MEŞE’nin babası rahatsızlanmıştır. Hastanede tedavi gören Baba MEŞE’nin sağlık durumu iyi olup, evde istirahat etmektedir. Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğünde Daire Başkanlığı görevinde bulunan emekli Sayın Ünver KAYA’nın annesi düşme sonucu ayağında kırık meydana gelmiştir. Adnan Menderes Üniversite Hastanesinde tedavi olan Anne KAYA’nın sağlık durumu iyi olup, evde istirahat etmektedir. Hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Geleneksel Aydınlılar Tanışma Çayı 22 Kasım 2014 tarihinde Yapılacaktır.

Derneğimizce her yıl düzenlenen “ AYDINLILAR GELENEKSEL TANIŞMA ÇAYI” bu yıl 22 Kasım 2014 Cumartesi Günü Dernek Binamızda yapılacaktır. Milletvekillerimiz, Bürokratlarımız, İş adamlarımız, ve öğrencilerimizin de katılacağı ve Saat 14:00 de başlayacak olan tanışma çayımıza Ankara’da yaşayan hemşerilerimizin birbirleri ile tanışmaları amaçlanmaktadır. Tanışma çayında hemşerilerimize aşure ikram edilecektir. Derneğimizce düzenlenen Aydınlılar Geleneksel Tanışma Çayımıza tüm hemşerilerimizi bekliyoruz.

 

Yönetim Kurulu

...
Acil Bir Hasta için B Rh Negatif Kana İhtiyaç Vardır.

Başkent Üniversitesi Hastanesinde yatmakta olan Hemşerimiz Şengül ÖZTÜRK için acil B Rh (negatif) kana ihtiyaç vardır. Kan vermek isteyen hemşerilerimize duyurulur.

 

Yönetim Kurulu a.

 

Kan vermek isteyen hemşerilerimiz için: İletişim: 0544 822 11 96 (Kazım Öztürk)

...
Bilek Güreşinde Madalya Kazanan Hemşerilerimizi Tebrik Ederiz.

23.12.2012 Pazar günü Ankara Bilek Güreşi Şampiyonasındaa Ankara Gençlik Spor İl Müdürlüğünün sporcusu olarak katılan hemşerilerimiz Sayın Efe TELYAKAR  ve İbrahim YAŞAR madalya kazandılar. Ankara’daki pek çok spor kulubünün katıldığı şampiyonada Sayın Efe TELYAKAR, 60 kiloda sol bilek güreşinde birinci, sağ bilek güreşinde ikinci, 70 kiloda sağ bilek güreşinde üçüncü, Sayın İbrahim YAŞAR ise 80 kiloda sağ bilek güreşinde ikinci oldu.  Ankara Gençlik Spor İl Müdürlüğünün sporcusu olarak madalya kazanan iki hemşerimiz Mart ayında Antalya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar. Ankara Bilek Güreşi Şampiyonasında madalya kazanan Sayın TELYAKAR ve Sayın YAŞAR’a başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Nazilli Belediyespor Galibiyeti kaçırdı.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden Nazilli Belediyespor 09 Aralık Pazar Günü lider durumda bulunan Polatlı Bugsaşspor ile Polatlı İlçe Stadyumunda karşılaştı. Saat 13:30 da başlayan futbol maçına Dernek Başkanımız Sayın Ender VARDAR ve yönetim kurulu üyelerimiz, derneğimizin organizasyonunda toplanan hemşerilerimizle birlikte Yenimahalle Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsle toplu olarak gidildi.Karşılaşmaya hızlı başlayan taraf Polatlı Bugsaşspor oldu ve 16 dakikada İsmail Türk’ün attığı golle 1-0 öne geçti. Golden sonra maça denge geldi ve Nazilli Belediyesporun sağlı sollu atakları 26. dakikada Muğdat ile sonuç buldu. Muğdat’ın golu ile beraberliği sağlayan Nazilli Belediyespor atak oyunu sonuç vermedi ve ilk yarı 1-1 beraberlikle sonuçlandı. İkinci yarı hızlı başlayan Nazilli Belediyespor 50. Dakikada Furkan ile 2-1 öne geçti. detaylar ve fotograflar için tıklayınız.>>>>>

 

Yönetim Kurulu

...
Funda - Yunus Çarpan Çiftine Mutluluklar Dileriz.

Derneğimizin üyelerinden Sayın Yunus ÇARPAN ile Funda hanım 07 Ekim 2011 cuma günü Çine İlçemizin Soğukoluk Köyünde yapılan düğün ile dünya evine girmiştir. Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Geleneksel Aydınlılar Gecesine Davet

Derneğimizin kuruluşunun 20 yılı dolayısı ile düzenlenen “GELENEKSEL AYDINLILAR GECESİ” 03.06.2012 tarihinde Gazi Üniversitesi Kültür Merkezinde gerçekleştirilecektir. Ankara’da yaşayan hemşerilerimiz arasındaki birlik ve beraberliğin artırmak, yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak amacıyla düzenlenen Geleneksel Aydınlılar Gecesi Saat 19:30’da başlayacaktır. Güzel bir gece yaşayacağınızı inandığımız ve gönlünüzce eğleneceğimizi düşündüğümüz Gecemize; 2008 Pop Star Şarkı Yarışması Birincisi HARUN katılacaktır. Ayrıca gecemizde, derneğimizi tanıtan Slayt Gösterisi sunulacak e ilginç dans yarışmaları yapılarak birincilerine çeşitli hediyeler verilecektir. Sürpriz konukların katılacağı 20 yıl gecemizde derneğimizin zeybek ekibi yöresel oyunlarımızla hemşerilerimizi coşturacaktır. Nazilli Belediyesporun şampiyonluk kutlaması ile devam edecek gecede doyasıya eğleneceğiz. Derneğimizin kuruluşunun 20. Yılı onuruna düzenlenen Geleneksel Aydınlılar Gecesi’nde aramızda bulunmanızdan onur duyarız.

...
Egem Platformuna 5 Aralık Dünya Gönüllülük Gününde Ödül Verildi.

Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu tarafından düzenlenen 5 Aralık Dünya Gönüllülük Günü (Sivil Toplum Kuruluşları Günü) Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi YAŞAR’ın ev sahipliğinde, Ankara Valisi Sayın Alaaddin YÜKSEL’in de katılımları ile Nazım Hikmet Kongre ve Kültür Merkezinde kutlandı. Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı ve Egem Platformu Dönem Başkanı Sayın Ender VARDAR’a Üstün Hizmet ve Başarı Belgesi verildi.Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı Sayın Veli SARITOPRAK’ın açılış konuşması ile başlayan Dünya Gönüllülük Günü etkinliği, Ankara Sanayi Odası Başkanı Sayın Nurettin ÖZDEBİR’in konuşması ile devam etti. Sayın ÖZDEBİR, STK’ların durumunu anlattı. 20 üniversitesi, 6 teknoparkı, 9 OSB’si ile Ankara’nın yüksek teknolojide Türkiye’nin kalbi olduğunu, fotograflar ve devamı için tıklayınız.>>>>>

...
Öğretmenler Gününü Kutlarız.

Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedef doğrultusunda Türkiye’mizin her alanda çağdaş devletler düzeyinde yerini alması için ülkesini ve milletini seven bilinçli bireyler yetiştiren başta Türkiye’mizin en ücra köşelerinde görev yapan ve yapmakta olan öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlarız.

 

Yönetim Kurulu

...
Muslu Ailesine Acil Şifalar Dileriz.

Derneğimizin eski Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hidayet Muslu’nun eşi trafik kazası geçirmiştir. Şu an yoğun bakımda bulunan bayan Muslu’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Hakan Ertaş'ın Kayınpederine Geçmiş Olsun.

Derneğimizin üyesi ve zeybek ekibimizin oyuncularından İller Bankasında görev yapmakta olan Sayın Hakan ERTAŞ’ın kayınpederi kalp krizi geçirmiştir. Evde tedavisi devam etmekte olan Sayın Hakan ERTAŞ’ın kayınpederi ’ne geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Aydınlılar Gecesi Haberleri

Derneğimizin her yıl düzenlediği Geleneksel Aydınlılar Gecesi bu yıl 24.05.2014 tarihinde hemşerimizin yeri olan KÜNAR Restaurant'ta kalabalık bir hemşeri grubumuzun katılımı ile yapıldı. Mekanı, yemekleri, sanatçıları, insanları ile her şeyin "Aydınlı ve Aydın" olduğu Geleneksel Aydınlılar Gecemize katılan hemşerilerimize, gecenin hazırlanmasında emeği geçen gençlerimize, güzel bir gösteri sunan zeybek ekiplerimize, bizlere hizmet veren restaurant çalışanlarına teşekkür ederiz. Haberlerin linkleri için tıklayınız.

 

Yönetim Kurulu

...
Berat Kandiliniz Kutlu Olsun.

 

Berat Kandilinizi kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
İsa Nalbantoğlu'nun Babası Vefat Etmiştir.

Derneğimizin üyesi TRT Genel Müdürlüğünde görev yapmakta olan Sayın İsa NALBANTOĞLU'nun babası vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Kamil-Tuğba DUMAN Çiftine Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz.

Derneğimizin yönetim kurulu üyesi Sayın Hasan DUMAN’ın oğlu Tarımsal Araştırmalar Genel Müdürlüğünde görev yapan Sayın Kamil DUMAN ile Sayın Tuğba COŞANDAL ile dünya evine girmişlerdir. Yaşamlarını birleştiren Kamil – Tuğba DUMAN çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Sayın Cevat Balta İçin Kan İhtiyacı

Derneğimizin üyesi hemşerimiz Avukat Sayın Cevat BALTA rahatsızlanmış olup, Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesinde tedavi görmektedir. Hemşerimiz Sayın Cevat BALTA’nın tedavisi için AB Rh+ taze kana ihtiyaç bulunmaktadır. Kan vermek isteyen hemşerilerimizin aşağıda belirtilen telefon numarası ile iletişime geçmeleri önemle duyurulur. Bu vesile ile hemşerimiz Sayın Cevat BALTA’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletir, eski sağlığına bir an önce kavuşmasını dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
Hakan Ertaş'ın Kayınpederi Vefat Etmiştir.

Derneğimizin üyesi ve zeybek ekibimizin oyuncularından İller Bankasında görev yapmakta olan Sayın Hakan ERTAŞ’ın kayınpederi vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

Yönetim Kurulu ...
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.

Ramazan Bayramınızı kutlar, aileniz ve sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmenizi dileriz.

 

Yönetim Kurulu

...
 Sayfalar : « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »
Aydınlılar Gecesi Yapıldı.
Ege İlleri 7. Tanıtım Günleri ve Etkinlikleri Açıdı.
Geleneksel Tanışma Çayımız Yapıldı.
Efeler Belediyedi kent Konseyi Kadın Meclisi Derneğimizi Ziyaret Etti.
Zeybek Kursumuz Başlamıştır.


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA