Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
DUYURULAR
Burs Kampanyamıza Destek Bekliyoruz.
3.10.2018    

Ankara’da faaliyet gösteren Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği olarak geçen eğitim yılında Ankara’daki üniversitelerde yüksek öğrenim gören ihtiyaç sahibi Aydınlı öğrencilerimize yönelik başlatmış oldugumuz burs kampanyası bu yıl da devam edecektir. Bu amaçla Ziraat bankası Kızılay şubesinde burs hesabı açılmıştır. Bursumuz, Kasım ayından Haziran ayına kadar ayda 200 TL olmak üzere devam edecektir.

 

Ankaradaki üniversitelere kazanan ihtiyaç sahibi öğrencilerin için burs başvuru şartları ve müracaat formu www.efeler.org internet adresimizde yer almaktadır. Öğrencilerimiz için son başvuru tarihi 28 Ekim 2018 pazar günü olup, burs komitemiz 3-4 Kasım tarihleri arasında müracaat eden öğrencilerimizle dernek binamızda birebir görüşme gerçekleştirecektir. En geç 15 Kasım 2018 tarihine kadar burs almaya hak kazanan öğrenciler belirlenip kendilerine bilgi verilecektir.

 

Dernek olarak "Öğrencine Sahip Çık" kampanyamızda bu dönem asgari 25 öğrenciye burs sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu çerçevede öğrencilerimize destek olmak isteyenler, aşağıda yer alan dernek burs hesabına istedikleri miktarı düzenli veya bir defalık ödeme yaparak katkıda bulunabilecektir. Bu çerçevede geçtiğimiz dönem maddi ve manevi destekte bulunan tüm hayırseverlerimize öğrencilerimiz adına en kalbi duygularla teşekkür ederiz. Ayrıca yeni dönemde de kampanyamıza destek olacak hemşerilerimize şimdiden teşekkür ederiz

 

Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu

 

AYDINLILAR EĞİTİM KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

ÖĞRENCİ BURS HESABI

TC Ziraat Bankası Kızılay Şubesi

Hesap Numarası IBAN NO: TR60 0001 0011 3343 6840 8050 04

Egeliler İftar'da Buluştu.
Nazilli Belediyesi Bisiklet Takımını Karşıladık.
Öğrencilerimize Yönelik İftar Yemeği Düzenlendi.
Egem Platformundan Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Aydin İli Yöresel Ürünler ve Ot Pazarı


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA